TOTALbet Kod Promocyjny

Kod promocyjny TOTALbet bonus VIP

W TOTALbet nowi gracze mogą otrzymać pakiet powitalny VIP na łączną kwotę 5310 zł. Jest to możliwe dzięki kodowi TBVIP, który znaleźliśmy. Na pakiet składają się bonus bez depozytu 20 zł i zakład bez ryzyka 250 zł dostępne z kodem promocyjnym oraz dwa freebety na start 20 zł + 20 zł i bonus od depozytów do 5000 zł. Podpowiadamy jak założyć konto u bukmachera, by otrzymać pełen pakiet na start i gdzie wpisać TOTALbet kod promocyjny.

TOTALbet Kod Promocyjny 2021

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
TOTALbet Kod Promocyjny:TBVIP
Za rejestrację z kodem:20 PLN bez depozytu
Cashback za kod:250 PLN zakład bez ryzyka
Bonus powitalny:100% do 5000 PLN
Freebet na start:20 PLN + 20 PLN za rejestrację
Bonus na start TOTALbet

Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2021 w TOTALbet

Spis treści

Rejestrując konto w TOTALbet gracz otrzyma również dostęp do wszystkich promocji bukmachera na wrzesień 2021, a jest ich całkiem sporo:

 • Total Bonus – do ponad 100 % więcej wygranej na zakłady AKO
  bonus już od dwóch zdarzeń na kuponie
 • Safe Bet – bezpieczny zakład, gdy jedno zdarzenie nie wejdzie
 • Total Boost – wyższe kursy na wybrane zdarzenia
 • Freebet urodzinowy 10 PLN – bonus dla graczy na urodziny
 • Gra bez podatku – o 14 % więcej za kupony z 3 zdarzeniami
 • Wirtuale bez podatku – do 40 % większe wygrane na kupony AKO na sporty wirtualne
 • TOTAL VIP – darmowe zakłady i cashback za za obrót

Jak założyć konto z kodem promocyjnym? Rejestracja TOTALbet

By otrzymać pakiet bonusów powitalnych oraz dostęp do promocji TOTALbet należy najpierw zarejestrować swoje konto użytkownika. Proces ten jest dosyć prosty, pokażemy ci jak przejść przez niego jak najszybciej i bez zbędnych utrudnień. Opisujemy krok po kroku jak wygląda TOTALbet rejestracja.

 1. Przejdź do strony totalbet.pl z naszego linku. Kliknij w nasz link, który przeniesie cię do strony bukmachera TOTALbet. Następnie wybierz przycisk „Załóż konto”.
 2. Wypełnij dane w formularzu rejestracyjnym. Na ekranie pojawi się formularz, w którym należy uzupełnić wymagane informacje, a dokładniej: nazwę użytkownika, email, hasło, pytanie bezpieczeństwa, imię, nazwisko, kraj, PESEL, datę urodzenia.
 3. Wpisz kod promocyjny TOTALbet. W formularzu znajduje się pole: „Kod promocyjny”, należy wpisać tam kod: TBVIP, który umożliwi otrzymanie wszystkich bonusów na start i dostęp do promocji.
 4. Zaznacz zgody i oświadczenia. Ostatni element formularza, to oświadczenie, że zapoznałeś się z regulaminem i polityką prywatności. Że jesteś pełnoletni i że podane w formularzu dane są prawdziwe. Możesz również zaznaczyć zgody ma wysyłanie informacji marketingowych (zaznaczając je otrzymasz freebet 5 zł). Jeśli chcesz TOTALbet bonus od wpłaty na start to pozostawiasz zaznaczoną opcję: „Chcę skorzystać z oferty powitalnej BONUS 5000 zł. Następnie klikasz przycisk: „REJESTRACJA”.
 5. Kliknij w link aktywacyjny. Na maila podanego podczas TOTALbet rejestracji otrzymasz wiadomość od bukmachera z linkiem aktywacyjnym. Gdy w niego klikniesz twoje konto tymczasowe będzie aktywne. Jednak, by otrzymać cały pakiet bonusów na start musisz założyć konto stałe.
Rejestracja TOTALbet z kodem promocyjnym
TOTALbet rejestracja z kodem promocyjnym

Załóż konto stałe i odbierz pakiet bonusów na start

Jeśli przeszedłeś przez wszystkie opisane wyżej kroki, oznacza to, że masz aktywne konto tymczasowe. Możesz na nie wpłacać depozyty, stawiać zakłady i otrzymać bonus od wpłaty oraz zakład bez ryzyka. Jeśli jednak chcesz wypłacać środki i dostać pozostałe bonusy, musisz przekształcić konto na stałe. Co to oznacza? Uzupełnij na swoim koncie numer rachunku bankowego i załaduj zdjęcia obu stron dowodu tożsamości. Po zaakceptowaniu ich przez zespół TOTALbet twoje konto zostanie przekształcone w stałe.

TOTALbet bonus powitalny

Jak już wspomnieliśmy w TOTALbet do zgarnięcia jest bonus od depozytu do 5000 zł, darmowy zakład bez depozytu 20 zł , zakład bez ryzyka do 250 zł (dostępne z kodem promocyjnym) i dwa freebety 20 zł + 20 zł za TOTALbet rejestrację. W sumie do zdobycia jest aż 5310 zł.

Poniżej omówimy szczegółowy te bonusy i wyjaśnimy co należy zrobić, aby je otrzymać, a następnie jakie działania wykonać, by móc je wypłacić.

TOTALbet bonus bez depozytu na start z kodem promocyjnym

Ta oferta zadowoli nawet najbardziej wybrednych graczy. Wystarczy rejestracja TOTALbet z kodem bonusowym – oczywiście darmowa – aby otrzymać na dobry początek 20 zł darmowego zakładu. W standardowej ofercie nie ma takiego TOTALbet bonusu bez depozytu. By skorzystać niego skorzystać należy stworzyć kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2.00 i z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać TOTALbet freebet 20 zł.

Co ważne, wygrana z bonusu nie podlega obrotowi. Możesz ją wypłacić lub obstawić kolejne zakłady.

Zakład bez ryzyka do 250 zł na start

Kolejny bonus jest również dostępny tylko dla tych graczy, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym. Aby otrzymać zakład bez ryzyka TOTALbet należy wpisać podczas rejestracji kod promocyjny. Następnie wpłacić depozyt i postawić pierwszy kupon SOLO lub AKO2 z kursem łącznym na kuponie nie mniejszym niż 1.20. Jeśli gracz przegra otrzyma zwrot 88 % stawki kuponu do kwoty 250 zł. Dla przykładu, stawiając kupon za 100 zł gracz otrzyma zakład bez ryzyka 88 zł. Otrzymany bonus trafia na saldo główne i nie trzeba nim obracać przed wypłatą. Do promocji nie zaliczają się zakłady systemowe i na sporty wirtualne.

Bonus 100% do 5000 zł

Większość – jak nie wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce – oferuje promocje w postaci bonusu od pierwszego depozytu. Nie inaczej jest w przypadku TOTALbet. Różnią się oczywiście kwoty i wysokość obrotu. Po zmianie jaka weszła w życie 7 listopada 2019 bukmacher zaproponował najwyższy na rynku bonus od pierwszej wpłaty. 100% do aż 5000 zł to naprawdę imponująca TOTALbet oferta. Warunki obrotu są proste do zrozumienia. By móc ubiegać się o prezent należy wpłacić min. 10 zł. Następnie wybrać sposób obrotu depozytem: albo 4 razy na kuponach z min. 4 zdarzeniami albo 5 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami. Po spełnieniu tych wymogów na nasze konto główne trafi 100 % bonusu do 5000 zł.

Freebety 20 + 20 za rejestrację TOTALbet

Na początku 2020 roku w ofercie powitalnej pojawił się nowy TOTALbet bonus, czyli freebet 20 plus 20. Jak działa? Pierwsze darmowy zakład 20 zł otrzymasz po rejestracji i przejściu pełnej weryfikacji konta w TOTALbet. Tutaj otrzymasz również freebet 5 zł za udzielenie zgód marketingowych podczas zakładania konta. Kolejne 5 zł otrzyma gracz po wpłaceniu pierwszego depozytu min. 10 zł. Na następny bonus 5 zł mogą liczyć osoby, które postawią pierwszy zakład z salda głównego (min. 5 zł). Ostatnie darmowe 5 zł przysługuje osobom, które postawią pierwszy zakład na sporty wirtualne za min. 5 zł. W sumie do zdobycia jest aż 40 zł freebetu. Wszystkie bonusy znajdziesz w zakładce Moje konto. By z nich skorzystać należy postawić dowolny zakład SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 2.00 oraz zaznaczyć pole z nazwą TOTALbet freebetu na elektronicznym kuponie. Wygrane z bonusów można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Jak obrócić bonus TOTALbet?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Bonus bez depozytu 20 PLN:Aktywacja: obrót 1x bonus, SOLO/AKO, min. kurs 2.0 60 dni
Zakład bez ryzyka 250 PLN:brak wymogu obrotu
Bonus od depozytu 5000 PLN:obrót 4x bonus, AKO (min. 4 zdarzenia) lub obrót 5x bonus AKO (min. 3 zdarzenia) , min. kurs zdarzenia 1.25 90 dni
Dwa freebety 20 PLN:Aktywacja: obrót 1x bonus, SOLO/AKO, min. kurs 2.00 7 dni
TOTALbet obrót bonusem

TOTALbet bonus bez depozytu nie podlega wymogom obrotu. Trzeba go tylko aktywować na kuponie SOLO lub AKO z kursem min. 2.00. Obrotu nie wymaga również zakład bez ryzyka, gdyż trafia od razu na saldo główne.

Jeśli chodzi o bonus TOTALbet 100 % od depozytu do 5000 zł to mamy do wyboru dwie opcje. Pierwsza to obrót cztery razy depozytem na kuponach AKO z min. czterema zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia musi być nie mniejszy niż 1.25. W tym przypadku po każdym obrocie uwalniane jest 25 % bonusu. Kwota trafia na konto depozytowe i można ją wypłacić lub przeznaczyć na grę. Po dokonaniu czterech obrotów na koncie depozytowym znajdzie się 100 % bonusu od pierwszej wpłaty.

Druga opcja to obrót 5 razy depozytem na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami. Kurs zdarzenia również musi wynosić min. 1.25. Po każdym obrocie uwalniane jest 20 % bonusu, które trafia na konto depozytowe. Po 5 obrotach na konto gracza trafi 100 % bonusu od pierwszej wpłaty. Można go wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Jeśli chodzi o bonusy 20 zł + 20 zł wystarczy aktywować je stawiając dowolny zakład SOLO lub AKO z kursem min. 2.00. Następnie środki z wygranej możesz wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2021

BukmacherBonus na start 2021Kod bonusowy
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 275 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + + 250 PLN bez ryzyka + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebety Sprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Kody promocyjne 2021

Jakie są aktualne promocje w TOTALbet?

TOTALbet dba również o graczy, którzy już zarejestrowali konto i dlatego w sekcji „PROMOCJE” można znaleźć wiele akcji, dzięki którym gracze mają możliwość otrzymania freebetów, większych wygranych, grać bez podatku lub otrzymywać bonusy za TOTALbet logowanie się na konto. To jedna z najbogatszych ofert promocyjnych wśród legalnych bukmacherów online.

Kasomania

Co jakiś czas TOTALbet uruchamia swoją sztandarową promocję Kasomania. Trwa ona kilka miesięcy. Kasomania to loteria z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Typując kupony u bukmachera za określoną stawkę gracz otrzymuje los, który jest ważny w najbliższym losowaniu dziennym, tygodniowym, miesięcznym i finałowym. Gracz może uzbierać dowolną liczbę losów. Nagrodami są bonusy, które trafiają na konta główne graczy oraz nagrody rzeczowe, na przykład samochód. Pula nagród to kilkaset tysięcy złotych.

Ranking Total Games

Regularnie bukmacher organizuje również rankingi dla graczy typujących zakłady na gry karciane. Typując zakłady na pokera, bakarata bądź blackjacka gracze zbierają punkty. Bukmacher nagradza 30 graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów. Pula nagród wynosi kilka tysięcy złotych. Osoba, która zajmie pierwsze miejsce gromadząc najwięcej punktów otrzymuje bonus nawet 1250 zł.

Urodzinowy Freebet

Urodzinowy freebet TOTALbet
Odbierz prezent na urodziny od TOTALbet

TOTALbet dba o swoich graczy i obdarowuje prezentami. Z okazji urodzin każdy gracz otrzyma TOTALbet freebet 10 zł. By odebrać bonus należy zalogować się na swoje konto, skontaktować z biurem obsługi klienta i poprosić o zapisanie na koncie urodzinowego freebetu. Oferta jest ważna trzy dni przed, w dniu i trzy dni po urodzinach. Z promocji korzystać mogą gracze, którzy posiadają konto stałe i postawili dotychczas min. jeden zakład z salda głównego.

Safebet – bezpieczny zakład

Nowy bukmacher postanowił pomóc graczom, którzy lubią stawiać zakłady AKO. Postaw min. 10 zdarzeń na jednym kuponie, a jeśli jeden okaże się przegrany wygrywasz, a Twoja wygrana będzie równa stawce. Minimalna stawka kuponu to 10 zł.

Total Bonus

TOTALbet zmienił swoją stałą promocję Total Bonus i teraz jej warunki są jeszcze bardziej korzystne dla graczy. Stawiając kupony AKO bukmacher zwiększy twoją wygraną, wystarczą cztery zdarzenia na kuponie by otrzymać bonus. Maksymalnie można zwiększyć wygraną do ponad 100 % (jest to możliwe przy 28 i więcej zdarzeniach na kuponie). Im więcej zdarzeń na kuponie tym większa wygrana.

Total Boost

W tej promocji TOTALbet używa dopalacza, by podkręcić kursy na wybrane wydarzenia. Codziennie dział bukmacherski wybiera kilkanaście wydarzeń z danego dnia, którym podnosi kursy bardzo wysoko. By korzystaj z tej promocji należy mieć aktywne konto gracza. Aktualne wydarzenia biorące udział w tej akcji znajdziesz w dziale Zakłady Specjalne –> Promocje.

Gra bez Podatku

Aby skorzystać z tej promocji wystarczy postawić kupon z min. 3 zdarzeniami, każde z kursem co najmniej 1.20. Jeśli wygrasz to twoja wygrana będzie powiększona o 14 %. Akcja dotyczy wszystkich zakładów przedmeczowych i live na dowolną dyscyplinę. Można z niej korzystać wiele razy.

TOTAL VIP

Stawiając zakłady w TOTALbet gracze zbierają punkty. Jedna złotówka przeznaczona na zakłady przeliczana jest na 0.5 – 1,2 punktu (w zależności od liczby zdarzeń na kuponie). Każdy gracz, który w ciągu tygodnia uzbiera 3500 punktów zostaje objęty programem TOTAL VIP. Trafi wtedy do rankingu i otrzyma TOTALbet freebet 10 zł. Setka najlepszych graczy otrzyma status VIP Gold otrzyma dodatkowo cashback w wysokości części dokonanego obrotu. Wysokość zwrotu zależy od liczby zebranych punktów i aktualnie obowiązującego przelicznika w promocji. Szczegóły sprawdzaj na stronie akcji.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie otrzymały najpierw koncesję na prowadzenie swojej działalności w punktach naziemnych. W lipcu 2018 roku dostały natomiast licencję na działania w internecie, znaleźć je można na stronie totalbet.pl. Bukmacher dobrze przygotował się do prowadzenia zakładów online. Spory wybór dyscyplin, sporty wirtualne i esporty. Do tego atrakcyjny TOTALbet bonus powitalny.

TOTALbet jest spółką zarządzaną przez Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe. Co ciekawe mają one pod sobą takie podmioty jak radio Eska i VOX FM czy gazetę “SuperExpress”. I choć z pewnością nie wszyscy są zwolennikami takiej formy rozrywki, to trzeba przyznać, że radzą sobie świetnie. Czemu nie miałoby przełożyć się to także na TOTALbet zakłady bukmacherskie?

Warto dodać, że TOTALbet angażuje się również we wspieranie sportu. Jest sponsorem pierwszoligowej Warty Poznań, federacji MMA – Fight Exlusive Night i Armia Fight Night oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. To również oficjalny bukmacher gal Puchdown, na które oferuje specjalne kody promocyjne.

Oferta bukmachera

Jak prezentują się dostępne zakłady w TOTALbet. Nie mieliśmy wątpliwości, że będzie można obstawiać mecze piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy tenisa. Co jednak z uwielbianymi przez Polaków sportami jak skoki narciarskie i żużel? TOTALbet wie, jak podbić sobie serca graczy. W swojej ofercie znalazł miejsce nie tylko dla miłośników żużla, ale MMA i fanów gier komputerowych. TOTALbet oferta zakładów jest naprawdę szeroka. Dotyczy to zarówno dyscyplin, jak i dostępnych lig. Zaś liczba rynków zdarzeń przy najciekawszych wydarzeniach sięga 100.

Zakłady LIVE

Kolejnym ważnym elementem są zakłady na żywo. Dodają one pikanterii każdemu spotkaniu i są najchętniej obstawiane przez graczy. TOTALbet przygotował ciekawą ofertę na zakłady live, m. in. na piłkę nożną, koszykówkę, tenis, piłkę ręczną, hokej na lodzie, siatkówkę plażową, snookera i tenis stołowy. Bukmacher przygotował także livestreaming najważniejszych spotkań i kalendarz zbliżających się wydarzeń. Tu również przy ważnych meczach znajdziemy po kilkadziesiąt rynków zdarzeń.

Sporty wirtualne

Na początku lutego 2019 TOTALbet wprowadził również do swojej oferty długo oczekiwane sporty wirtualne. Cieszą się one coraz większą popularnością wśród graczy. Do wyboru mamy kilka dyscyplin: piłkę nożną, wyścigi psów, wyścigi konne, żużel i wyścigi motocyklowe. W ramach rozgrywek piłkarskich mamy do wyboru sześć lig i puchar Europy. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wysoka jakość wyświetlanych symulacji sportowych, zwłaszcza wyścigów. Minusem jest bardzo mała rozdzielczość wyświetlanych generowanych komputerowo zdarzeń i brak możliwości powiększenia obrazu.

Zakłady na gry karciane w TOTALbet

Bukmacher poszedł w ślady konkurencyjnych zakładów STS i wprowadził do oferty zakłady na symulowane gry karciane. Jak na razie do dyspozycji graczy są trzy gry: poker, bakarat i blackjack, ale niewykluczone, że wkrótce pojawią się również kolejne. Symulacja pokera, bakarata i blackjacka jest prowadzona na żywo przez polskojęzycznego krupiera. Gracz może obstawić: wygraną krupiera, remis lub wygraną gracza. Zakłady można typować przed wyłożeniem pierwszej karty i po wyłożeniu poszczególnych kart. Platforma TOTAL Games jest dostępna codziennie od godziny 12:00.

Kursy

Nie możemy zapomnieć również o kursach. Trzeba przyznać, że Fortuna jest tu niezastąpiona, ale TOTALbet depcze jej po piętach. Porównaliśmy kursy tych dwóch bukmacherów na najważniejsze oraz trzeciorzędne wydarzenia sportowe i trzeba przyznać, że układały się one niekiedy po równo. To duży plus dla bukmachera TOTALbet, bowiem wysokie kursy to podstawa atrakcyjnej oferty.

Wpłaty i wypłaty

Niezwykle ważnym elementem oferty każdego bukmachera są metody płatności. TOTALbet dysponuje kilkoma opcjami wpłat, dzięki którym środki na koncie gracza znajdą się w mniej niż minutę. Minimalna wpłata wynosi 1 zł. Można korzystać z:

 • PayU,
 • Dotpay,
 • Przelewy24,
 • BLIK,
 • Paysafecard,
 • kart: VISA i MasterCard.

Bukmacher dysponuje też opcją szybkiej wypłaty, dzięki której środki znajdą się na koncie w 8 minut. Usługa działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Dzienni limit wypłat w systemie expresowym wynosi 5000 zł. Najmniejsza kwota jaką można wypłacić to 1 zł.

Aplikacja mobilna

TOTALbet aplikacja na telefon

Rzadko który bukmacher nie posiada aplikacji mobilnej przystosowanej do tabletów i smartfonów. To już raczej standard niż ekstrawagancja. Nie będziemy się więc rozpisywać nad zaletami jej posiadania. Napiszemy tylko, że TOTALbet aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem Android i iOS. Jest czytelna i łatwa w obsłudze, a pobranie jej zajmuje dosłownie chwilę. Dzięki TOTALbet aplikacji można skorzystać m. in. z pełnej oferty zakładów przedmeczowych i live oraz szybkich płatności, ale też takich funkcji jak powiadomienia push i match tracker. Gracze znajdą też rozbudowane statystyki, które pomogą we właściwym typowaniu zakładów.

Obsługa klienta

W trakcie korzystania z usług bukmachera mogą pojawić się pewne pytania, wątpliwości czy niekiedy problemy. Wtedy gracz chce skontaktować się z obsługą bukmachera, by wyjaśnić sprawę. Gracze TOTALbet mają kilka możliwości kontaktu. Przede wszystkim czat na żywo, dzięki któremu połączymy się z konsultantem. Czat jest czynny codziennie w godzinach 9:00-23:00. Ponadto jest również adres email: [email protected], infolinia 22 611 61 71 oraz formularz kontaktowy. Ponadto często odpowiedź na pytanie możemy znaleźć w FAQ, dostępnym na stronie bukmachera.

TOTALbet opinie

Jak sprawdza się bukmacher TOTALbet na polskim rynku? Nie jest łatwo. Ma silną konkurencję, ale z pewnością prześledził ją zawczasu wzdłuż i wszerz i był świadomy, co go czeka. Naszym zdaniem TOTALbet zaskoczył już na starcie, przygotowując – jak jego radiowi koledzy – znakomitą listę przebojów, nasączoną promocjami, atrakcyjnymi zakładami i wysokimi kursami. Przede wszystkich należy się pochwała za freebet bez depozytu i TOTALbet kod bonusowy.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny TOTALbet?

Kod promocyjny TOTALbet to gwarancja otrzymania wyższego bonusu powitalnego. Specjalny kod to: TBVIP. Otrzymasz z nim do 5000 zł bonusu od wpłaty, do 250 zł zakładu bez ryzyka, 20 zł bonusu bez depozytu i dwa freebety po 20 zł każdy.

Jakie bonusy na start otrzymam w TOTALbet?

Nowy gracz może otrzymać na start nawet 5310 zł. Na bonusy powitalne składa się bonus 100 % do 5000 zł od depozytu, 20 zł bonusu bez depozytu i zakład bez ryzyka do 250 zł (tylko z kodem promocyjnym) i dwa freebety za rejestrację po 20 zł każdy.

Co daje kod promocyjny TOTALbet?

Dzięki rejestracji konta z kodem promocyjnym TOTALbet gracz otrzyma bonus bez depozytu 20 zł i zakład bez ryzyka 250 zł niedostępne w standardowej ofercie. Dzięki niemu gracz otrzymuje zupełnie darmowe środki na grę.

Gdzie wpisać kod promocyjny TOTALbet?

Kod promocyjny TOTALbet - TBVIP należy wpisać w formularzu rejestracyjnym. Pole znajduje się pod danymi konta. Po wypełnieniu wszystkich informacji i zaznaczeniu zgód i oświadczeń należy kliknąć przycisk "REJESTRACJA".

Ile trwa weryfikacja konta w TOTALbet?

W przypadku szybkiej rejestracji konto nie jest weryfikowane w taki sam sposób, jak w przypadku pełnej. Po wypełnieniu zaledwie kilku danych na skrzynkę mailową otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego masz już konto tymczasowe. W przypadku pełnej TOTALbet rejestracji musisz wypełnić więcej pól z danymi i przesłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Jeśli będą one poprawne, weryfikacja będzie trwała do 48 godzin.

Postawiłem zakład na mecz, który został odwołany. Co z moją stawką?

Organizatorzy meczu mają 48 godzin na przeprowadzenie zdarzenia, od czasu jego pierwotnego terminu. Jeśli się tak nie stanie kupon zostanie rozliczony jako wygrany po kursie 1.00, czyli otrzymamy zwrot stawki.

Zleciłem wypłatę środków. Jak długo będę czekał, aż środki trafią na moje konto?

TOTALbet dysponuje kilkoma rodzajami wypłaty środków. Większość z nich realizowana jest w ramach usługi Pay Express, która trwa około 8 minut. Usługa działa 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 23:00. Dzienny limit wypłaty w trybie ekspresowym wynosi 5000 zł.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *