Superbet kod promocyjny

Kod promocyjny Superbet bonusy VIP

Aktywuj maksymalne bonusy i promocje na wrzesień 2021 w Superbet

W lutym 2020 swoje zakłady bukmacherskie online udostępnił rumuński bukmacher Superbet. Nowi gracze rejestrujący się u niego mogą otrzymać bonus od depozytu do 200 zł, cashback do 1300 zł, bonus mobile 20 zł oraz dodatkowy freebet 35 zł, który umożliwia Superbet kod promocyjny – SBVIP. Bonusy przyznawane są na atrakcyjnych warunkach. Rejestracja umożliwia także dostęp do wielu promocji. W artykule sprawdzamy jaki jest Superbet kod bonusowy i gdzie należy go wpisać.

Kod promocyjnySBVIP
Superbet bonus na start100 % do 200 PLN od depozytu
Freebet35 zł od depozytu
Cashbackdo 1300 zł przez tydzień
Bonus mobile20 zł za pobranie aplikacji
Super Game50 000 PLN w każdej rundzie
Superspinbonusy każdego dnia
Bonusy powitalne Superbet i promocje bukmacherskie

W artykule opiszemy co należy zrobić, aby otrzymać Superbet bonus powitalny, jak przejść przez proces rejestracji, gdzie wpisać Superbet kod promocyjny i wpłacić depozyt. Przyjrzymy się ofercie na zakłady bukmacherskie oraz aplikacji mobilnej bukmachera.

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Spis treści

To pytanie, które od startu zakładów bukmacherskich Superbet w internecie zadawało sobie sporo graczy. Bukmacher uruchomił stronę w lutym 2020 i przez niemal rok nie pojawił się żaden Superbet kod bonusowy. Na szczęście doczekaliśmy się! Wpisując kod SBVIP podczas rejestracji nowi gracze otrzymają dodatkowy bonus, który jest niedostępny w standardowej ofercie. To freebet 35 zł, który ma bardzo dobre warunki, o których opowiemy w dalszej części tekstu.

Bonus powitalny Superbet 2021

Jak już wspomnieliśmy, Superbet kod promocyjny to SBVIP. Użycie go oznacza, że gracz otrzyma dodatkowy bonus powitalny na start. To freebet 35 zł. Jest również bonus 100 % od pierwszej wpłaty do 200 , cashback do 1300 zł oraz bonus 20 zł za pobranie aplikacji. Na tle innych bukmacherów nie jest to duża kwota, jednak bonusy te mają całkiem niezłe warunki obrotu. Przydałby się również Superbet bonus bez depozytu, który proponuje kilku bukmacherów. Pamiętaj, jeśli chcesz otrzymać dodatkowy Superbet bonus powitalny wpisz kod promocyjny, a najlepiej kliknij w nasz link i kod będzie już uzupełniony w formularzu.

Jak obrócić bonus w Superbet?

Jak powszechnie wiadomo, wszelkie bonusy przyznawane przez bukmacherów mają określone warunki obrotu. W Superbet są one bardzo korzystne i spełnienie ich pozwala szybką wypłatę środków.

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Freebet 35 PLNobrót 1x bonus, kurs min. 1.603 dni
Zakład bez ryzyka 1300 PLNobrót 2x bonus, kurs min. 1.8010 dni
Bonus od wpłaty 200 PLNobrót 2x bonus, kurs min. 1.807 dni
Bonus mobile 20 PLNobrót 2x bonus, kurs min. 1.807 dni
Superbet obrót bonusem

Freebet 35 zł z kodem promocyjnym

Jak wspomnieliśmy wyżej gracze, którzy założą konto i wpiszą w formularzu Superbet kod bonusowy otrzymają niedostępny w standardowej ofercie freebet 35 zł. Co należy zrobić, aby go otrzymać? Jest to nieco skomplikowane, ale postaramy się wyjaśnić wszystko krok po kroku.

Oczywiście na początek założyć konto w Superbet z kodem bonusowym. Po założeniu konta wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł. I tutaj ważna informacja: Superbet bukmacher zaznacza, że na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. Zatem jeśli gracz ma na koncie inny bonus Superbet musi najpierw go wykorzystać. Po spełnieniu tych warunków zostanie przyznany dodatkowy freebet. Można go wykorzystać na zakłady przedmeczowe i live. W celu wypłaty środków należy obrócić nimi jeden raz. Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie, gdy bonus był aktywny. Min. kurs zdarzenia wynosi 1.60. Należy pamiętać, że freebet będzie aktywny na koncie bonusowym tylko 3 dni, w tym czasie należy dokonać obrotu.

Superbet zakład bez ryzyka

Gracze bukmacherów bardzo lubią również cashbacki na start, bo dzięki nim nie muszą ryzykować swoich środków. Superbet przygotował bardzo ciekawą formę tego bonusu. Po wpłacie pierwszego depozytu jest uruchamiana promocja powitalna tydzień bez ryzyka. Gracz przez siedem dni stawia kupony. Bukmacher zlicza sumy stawek z przegranych kuponów w ciągu tygodnia od startu promocji i zwraca graczowi do 1300 zł tych stawek. Bonus cashback jest pomniejszony o wygrane gracza i podatek od gier. Po zakończeniu okresu 7 dni promocji w ciągu 72 godzin zakład bez ryzyka zostanie przelany na konto bonusowe gracza.

Otrzymany cashback Superbet należy oczywiście obrócić. Trzeba to zrobić 2 razy, na kuponach SOLO, AKO lub systemowych z kursem min. 1.80. DO obrotu nie zaliczają się zdarzenia z oferty Super Kursy. Gracz na dokonanie obrotu Superbet zakładem bez ryzyka ma 10 dni.

Superbet bonus od depozytu

Jak działa bonus od depozytu do 200 zł? W ciągu 14 dni od rejestracji i akceptacji oferty powitalnej wpłać depozyt min. 20 zł. Po pierwszej wpłacie otrzymasz 100 % od tej wpłaty do 200 zł. Warunki obrotu dla bonusu od depozytu są następujące: należy obrócić nim dwa razy na kuponie SOLO, AKO lub systemowym z kursem min. 1.80. Na dokonanie obrotu gracz ma 7 dni.

Bonus mobile Superbet

U niewielu bukmacherów znajdziemy promocję związaną z aplikacją mobilną. Długo nie było jej również w Superbet, jednak teraz można już z niej korzystać. Osoby, które zarejestrują konto w Superbet i wpłacą pierwszy depozyt min. 20 zł mają okazję skorzystać z tej promocji. Następnie w ciągu 7 dni od wpłaty należy pobrać aplikację i zalogować się w niej. W ciągu 72 godzin od pierwszego logowania w aplikacji Superbet przyzna bonus 20 zł.

Otrzymanym bonusem należy obrócić dwa razy na kuponach SOLO, AKO lub systemowych z kursem min. 1.80. Środki bonusowe będą aktywne przez 7 dni, w tym czasie należy dokonać obrotu.

Superbet rejestracja – jak założyć konto?

Rejestracja konta w Superbet nie jest skomplikowana, należy podać kilka danych i można rozpocząć grę. Poniżej opiszemy proces rejestracji krok po kroku.

 1. Wejdź na stronę bukmachera przez nasz link. Po wejściu na stronę bukmachera z naszego linku zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego.
 2. Wypełnij dane w formularzu. Rejestracja Superbet składa się tylko z jednej strony. Musisz wypełnić pola: imię, nazwisko, email, nazwa użytkownika, hasło, narodowość, PESEL, kraj zamieszkania. Jeśli posiadasz numer punktu Superbet, w którym stawiałeś wcześniej zakłady, zaznacz opcję. Jest tu również pole „kod promocyjny”, które będzie już uzupełnione kodem SBVIP. Jeśli przeszedłeś do rejestracji bezpośrednio ze strony bukmachera uzupełnij ręcznie kod.
 3. Zaznacz zgody i oświadczenia. Ostatnim elementem w formularzu jest zaznaczenie oświadczenia o pełnoletności, a także o zapoznaniu się z polityką prywatności i regulaminem zakładów wzajemnych. W tej części można również zaznaczyć zgodę na otrzymywanie od Superbet informacji o akcjach i promocjach. Na koniec kliknij przycisk: „Rejestracja”. Na adres mailowy podany w formularzu otrzymasz link aktywacyjny. Po kliknięciu w niego możesz rozpocząć typowanie zakładów.

Szybka rejestracja Superbet

Superbet rejestracja jest niezwykle prosta i zajmuje dosłownie chwilę. Po przejściu wszystkich opisanych wyżej kroków będziesz miał aktywne konto tymczasowe. Dzięki szybkiej rejestracji możesz w ciągu zaledwie kilku chwil rozpocząć typowanie zakładów. Na takim koncie możesz wpłacać depozyty, otrzymasz wszystkie bonusy powitalne i możesz typować zakłady. Możesz z niego korzystać 90 dni i wpłacać depozyty do maksymalnej kwoty 5000 zł. Jednak jeśli będziesz chciał wypłacić środki musisz przekształcić konto w stałe. W tym celu na swoim koncie musisz uzupełnić numer konta bankowego i wysłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Po zaakceptowaniu dokumentu będziesz miał aktywne konto stałe.

Kod rejestracyjny Superbet

W formularzu rejestracyjnym bukmachera znajduje się pytanie: „czy posiadasz kod rejestracyjny z Punktu Superbet?”. Co należy tam wpisać? Gracze, którzy korzystają z punktów stacjonarnych są zachęcani do założenia konta internetowego. Dlatego otrzymują w punkcie Superbet kod bonusowy, który mogą wpisać w formularzu na stronie superbet.pl i otrzymać dodatkowy freebet.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2021

BukmacherBonus na start 2021Kod bonusowy
 Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 279 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebety + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Kody promocyjne 2021

Superbet promocje bukmacherskie

Superbet promocje i bonusy

Poza bonusem powitalnym Superbet ma również na stronie kilka innych promocji. Wystarczy, że zarejestrujesz konto na superbet.pl i możesz z nich wszystkich korzystać:

 • Super Game – odpowiedz na 4 pytania w loterii i weź udział w podziale puli nagród 50 000 zł;
 • Super Game Jackpot – wytypuj poprawnie dokładne wyniki 5 meczów Ekstraklasy i weź udział w podziale 50 000 zł; dodatkowe 25 000 zł dla osób, które poprawnie wytypują 2,3 lub 4 dokładne wyniki
 • Superspin – raz dziennie gracze mogą zakręcić kołem; w zależności od tego na jakiej części koła zatrzyma się wskaźnik, gracz otrzyma bonus Superbet tej wysokości;
 • Mocne uderzenie – bonusy do wygranych kuponów AKO; im więcej zdarzeń na kuponie tym większy bonus, maksymalnie do 100 %
 • Super Poniedziałek – wpłać w poniedziałek depozyt 50 zł, postaw zakład za stawkę 50 zł i zgarnij bonus 50 zł
 • Super Przewaga – skorzystaj z promocji w sześciu różnych dyscyplinach i ciesz się z wygranej bez względu na wynik końcowy
 • Super Dzień – zakład bez ryzyka do 100 zł na najważniejsze wydarzenie tygodnia w ramach kwalifikacji LE i LK
 • SuperBets na Weekend – postaw zakład z konta gotówkowego, jeśli będzie przegrany otrzymasz zwrot 20 zł
 • Gry wirtualne bez podatku – dodaj do kuponu 3 zdarzenia z oferty sportów wirtualnych Golden Race i graj bez podatku; dodając kolejne zdarzenia na kupon można powiększyć wygraną nawet o 40 %
 • Super kursy – to wybrane zdarzenia przedmeczowe z jeszcze wyższymi kursami niż w standardowej ofercie
 • Super Live – specjalna oferta podwyższonych kursów na zakłady na żywo dotyczących najważniejszych wydarzeń dnia; akcja dotyczy zróżnicowanych typów zakładów

Superbet online

W 2017 roku Superbet pojawił się na polskim rynku bukmacherskim, jednak w pierwszej fazie w ogóle nie oferował zakładów przez internet. Cała działalność spółki oparta była na punktach naziemnych. Jednak z czasem Superbet bukmacher zaczął ubiegać się o licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych online i to mu się udało. W lutym 2020 na stronie superbet.pl gracze mogli zacząć typować zakłady. Dzięki punktom naziemnym, które prowadzą od 3 lat w Polsce, mają już grupę wiernych graczy, których zapewne ucieszy fakt, że teraz mogą grać bez wychodzenia z domu. Przez stronę buka możesz założyć konto, otrzymać Superbet bonus powitalny i korzystać z pełnej oferty na zakłady.

Warto dodać, że kilka lat temu twarzą marki Superbet został Jerzy Dudek, który pojawił się na otwarciu kilku punktów stacjonarnych w Polsce. Ale na tym nie koniec. Na początku 2021 roku bukmacher ogłosił kolejnych ambasadorów. Pierwszym został Jan Błachowicz, nazwisko znane wszystkim Polakom, mistrz federacji UFC. Kolejna twarz Superbet to Sławomir Peszko, piłkarz, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Do grona ambasadorów dołączyła również Jolanta Zasępa – dziennikarka sportowa i prezenterka.

Bukmacher zaczął się również angażować w sponsoring. Aktualnie jest oficjalnym bukmacherem Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze oraz sponsorem głównym KP GKS Tychy.

Oferta na zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie Superbet

U tego bukmachera obstawimy najpopularniejsze dyscypliny sportowe, jak piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, siatkówka czy piłka ręczna. Dostępne są również zakłady specjalne, np. na króla strzelców w Lidze Mistrzów czy koszykarza z największą liczbą punktów zdobytych w rozgrywkach NBA. W porównaniu do innych bukmacherów online w Polsce, jak zakładów bukmacherskich forBET, to liczba dyscyplin w Superbet nie jest najwyższa, ale jest ich coraz więcej. Nie powala niestety liczba rynków zdarzeń, dla przykładu na mecz Tottenham – RB Lipsk, w ramach Ligi Mistrzów, Superbet proponuje 43 rynki, zaś na to samo zdarzenie bukmacher STS oferuje 111 rynków zdarzeń.

Całkiem dobrze prezentuje się oferta zakładów na esporty. Znajdziemy tu sporo turniejów z całego świata. Można typować rozgrywki:

 • Counter Strike: Global Offensive,
 • League of Legends,
 • Dota 2,
 • Rainbow Six,
 • Overwatch,
 • King of Glory.

Najbogatsza oferta dotyczy CS:GO. W chwili pisania tego artykułu było dostępnych aż 120 zakładów na tę grę. Przy niektórych z nich można znaleźć kilkanaście rynków zdarzeń.

Zakłady live

Nowy bukmacher udostępnia również zakłady live. Gracze mają do wyboru kilkanaście dyscyplin, a wśród nich:

 • piłka nożna,
 • tenis,
 • koszykówka,
 • hokej na lodzie,
 • siatkówka,
 • futsal,
 • badminton,
 • tenis stołowy,
 • krykiet,
 • esporty.

Niestety w zakładach na żywo liczba rynków zdarzeń zdecydowanie odbiega od czołówki rynku bukmacherskiego.

Sporty wirtualne

Superbet choć stawia dopiero pierwsze kroki w świecie zakładów bukmacherskich online przygotował już coś czym mogą pochwalić się nie wszyscy bukmacherzy, mianowicie sporty wirtualne. Możesz obstawiać generowane komputerowo wyścigi chartów, konne i żużel. Podczas zawodów na bieżąco wyświetlany jest czas i miejsca zawodników. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych zakładów, gdyż można typować całą dobę, a wyścig trwa zaledwie kilka minut.

Transmisje na żywo

Superbet zadbał również o to, żeby jego gracze mogli oglądać na żywo swoje ulubione dyscypliny. Co ważne, jedynym wymaganiem jakie trzeba spełnić, jest zalogowanie się na swoje konto. Zatem wśród transmisji live Superbet znajdziemy:

 • piłkę nożną,
 • tenisa stołowego,
 • koszykówkę,
 • siatkówkę,
 • piłkę ręczną,
 • snookera,
 • krykieta,
 • hokeja na lodzie.

Nie wszyscy bukmacherzy udostępniają streamingi, więc Superbet należy się za to duży plus. Co prawda nie obejrzymy tu spotkań polskich lig sportowych, ale są ligi włoskie, francuskie, brazylijskie czy angielskie.

Gry karciane

Superbet wprowadził w 2021 roku do swojej oferty zakłady na gry karciane. Są to symulowane rozgrywki prowadzone przez krupierki. Gracz może obstawiać zwycięzcę, kolor, kartę czy układ kart. U bukmachera możemy typować wojnę, blackjacka i pokera.

Kursy w Superbet

To co zdecydowanie przyciąga przyciąga do tego bukmachera to bardzo dobre kursy i w tej kwestii zdecydowanie może rywalizować z najpopularniejszymi bukmacherami w Polsce. Przykładowo w przypadku meczu Atalanta – Valencia w ramach Ligi Mistrzów porównaliśmy kursu Superbet z STS:

Superbet: 1.65 – 4.20 – 5.50

STS: 1.67 – 4.05 – 4.83

Zdecydowanie bukmacher Fortuna, uznawany, za podmiot z najwyższymi kursami, powinna bacznie przyglądać się poczynaniom nowego buka. Śmiało można powiedzieć, że wysokie kursy to najmocniejszy element bukmachera Superbet.

Metody płatności

Ważnym elementem u bukmacherów są opcje, za pomocą których mogą wpłacać depozyty i wypłacać wygrane. W Superbet mamy całkiem sporo opcji do wyboru. Wpłacać środki można za pomocą:

 • kart płatniczych Visa i MasterCard (min. depozyt 2 zł),
 • Tpay (min. depozyt 1 zł),
 • Neteller (min. depozyt 1 zł),
 • Paysafecard (min. depozyt 2 zł),
 • przelew tradycyjny (min. depozyt 1 zł).

Jeśli chodzi o wypłatę środków to również mamy opcje natychmiastowe jak: karta kredytowa i Paysafecard. Można również wypłacić tradycyjnym przelewem bankowym.

Obsługa klienta

Najłatwiejszym sposobem kontaktu z bukmacherem jest czat na żywo. Superbet o tym pamiętał. Na dole ekranu możemy kliknąć ikonkę czatu, wpisać swoje imię i nazwisko oraz treść i tytuł pytania jakie chcemy wysłać, a po chwili otrzymamy na nie odpowiedź.

Na stronie podany jest również numer telefonu do bukmachera: +48 32 732 56 50 oraz adres mailowy: [email protected]

Z tej metody mało kto korzysta, ale zawsze możesz też wysłać wiadomość na adres siedziby bukmachera: Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice. W zakładce “Pomoc” znajdziesz również najważniejsze informacje o ofercie oraz krótki FAQ, czyli najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi. Dostępna jest tu oczywiście także lista punktów stacjonarnych Superbet w Polsce wraz z adresami i mapą.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Superbet

Mnóstwo graczy przenosi się z typowaniem zakładów z komputerów na telefony komórkowe, nie dziwi zatem fakt, że większość bukmacherów posiada aplikacje mobilne, które ułatwiają stawianie z każdego miejsca. Również Superbet przygotował dla swoich graczy apkę. Jest ona dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Można w niej typować zarówno zakłady prematch, jak i live. Bukmacher chwali się, że jest ich nawet 250 000 rocznie. W aplikacji dostępne są również obszerne statystyki zintegrowane z ofertą zakładów. O rozstrzygnięciu naszych zakładów gracze są informowani natychmiast, dzięki powiadomieniom. Wersję apki na Android można pobrać bezpośrednio ze strony superbet.pl, zaś tę na iOS z App Store. Pobieranie przebiega sprawnie, a instalacja zajmuje dosłownie chwilę. Obstawianie przebiega tak samo jak na stronie bukmachera.

Super Social

Przez aplikację Superbet można dodać do swojego konta opcję Super Social. Dzięki niej, gracz stawiając kupon może zaznaczyć opcję, że chce, aby był on widoczny dla osób obserwujących go. Stawka i ewentualna wygrana nie będą widoczne dla innych. Jeśli zgodziłeś się na udostępnienie kuponu osoby, które cię obserwują będą mogły komentować go i czerpać z niego inspiracje. Z opcją Super Social gracze mają również dostęp do czatu, w którym mogą między sobą rozmawiać.

Superbet opinie

Choć rumuński bukmacher Superbet działa już od 2009 roku, dopiero pod koniec 2017 roku rozpoczął swoją działalność w Polsce, najpierw otwierając punkty stacjonarne (obecnie jest ich około 50), później wkraczając na rynek online. Marka jest już rozpoznawalna wśród Polaków, więc to duży plus i możliwość przekonania do siebie większej liczby graczy.

Oferta Superbet jest całkiem niezła, ma dobrą aplikację mobilną, wystarczającą liczbę dyscyplin i rynków zdarzeń, ale to co go szczególnie wyróżnia to wysokie kursy, a te są jednym z najważniejszych czynników. Udostępnia też Superbet kod promocyjny powiększający bonus na start. Z kolei bonus powitalny, choć nie za wysoki, to ma dobre warunki. Czy bukmacher ten poradzi sobie na rynku online pełnym starych wyjadaczy? Trzymamy kciuki.

FAQ

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Superbet kod promocyjny to SBVIP, dzięki niemu nowi gracze rejestrujący konto u bukmachera otrzymają dodatkowy freebet do depozytu w wysokości 35 zł.

Jaki jest Superbet bonus na start?

Nowi gracze Superbet, którzy zarejestrują się przez naszą stronę otrzymają freebet 35 zł, bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 200 zł, cashback do 1300 zł i bonus mobile 20 zł. Zarejestrowani gracze otrzymają również dostęp do promocji bukmacherskich Superbet.

Jaki jest obrót bonusem powitalnym Superbet?

Zakład bez ryzyka, bonus mobile i bonus od wpłaty należy obrócić dwa razy po kursie 1.80. Freebet od wpłaty trzeba obrócić jeden raz po kursie 1.60.

Jakie są promocje dla graczy Superbet?

Zarejestrowani gracze mogą korzystać z kilku długoterminowych promocji Superbet. Są to zakłady specjalne (rozszerzona oferta na najciekawsze wydarzenia), Super Mecz (marża 0 % na najciekawsze wydarzenia dnia), Super Extra (podwyższone kursy), Super Szansa (pozostań w grze z jednym błędem na kuponie), Super Bonus (bonus do 150% do wygranej).

Jak wypłacić wygraną w Superbet?

Bukmacher udostępnia kilka metod płatności. Środki z konta Superbet można wypłacić za pomocą kart Visa i MasterCard, systemu Paysafecard lub za pomocą tradycyjnego przelewu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *