PZBuk Kod Bonusowy

KOD: PZVIP
PZBuk kod bonusowy PZVIP
Ekstra bonus z kodem 0 PLN 20 PLN darmowy zakład
Cashback na start 500 PLN zakład bez ryzyka
Bonus na gry karciane 50 PLN od wpłaty
Bonus do kuponów AKO +25 % więcej do wygranych
Kod bonusowy PZBuk
Odbierz kod promocyjny

Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2021 w PZBuk

Sprawdziliśmy wszystkie dostępne kody promocyjne dostępne w sieci i znaleźliśmy najlepszy PZBuk kod bonusowy. Osoby, które wpiszą go podczas rejestracji otrzymają na start darmowy zakład w wysokości 20 zł niedostępny w standardowej ofercie bukmachera. Ponadto w pakiecie znajdą się również: zakład bez ryzyka do 500 zł oraz bonus na gry karciane do 50 zł. Gracze mogą też korzystać z promocji Kombo+, która powiększa wygrane kuponów AKO nawet o 25 %. To najlepszy bonus PZBuk z kodem jaki można otrzymać. Podpowiadamy co zrobić, aby wykorzystać w pełni pakiet na start.

PZBuk Kod Bonusowy 2021

Spis treści

Poza bonusami, które gracz otrzymuje po rejestracji konta, dostępne są również PZBuk promocje na wrzesień 2021 dla zarejestrowanych użytkowników.

 • Nagrody w Sklepie Gracza – zbieraj punkty i wymieniaj na bonusy, darmowe zakłady i inne niespodzianki
 • Happy Hours – podwojone punkty do Sklepu Gracza za aktywność na stronie
 • Zakłady Kardio – postaw na to kiedy padnie następna bramka
 • Mega Kurs – wyższe kursy na wybrane zdarzenia
 • Klub VIP – indywidualna oferta dla wiernych graczy

Co daje kod bonusowy PZBuk?

Jaki jest PZBuk kod promocyjny? W drugim kroku formularza rejestracyjnego PZBuk należy wpisać w polu “kod bonusowy”, kod o treści PZVIP. Co aktywuje kod promocyjny PZBuk? Każdy nowy gracz rejestrujący się z nim i wpłacający pierwszy depozyt otrzyma specjalny prezent, czyli 20 zł darmowego zakładu. Poza tym bonus na gry karciane 50 zł oraz cashback 500 zł na start. Dodatkowo może też korzystać z promocji Kombo+ zwiększającej wygrane kuponów AKO. Użytkownik będzie mógł również korzystać ze wszystkich innych promocji bukmachera. Szczegóły bonusów opiszemy poniżej.

PZBuk bonus powitalny

Gracze, którzy zdecydują się założyć konto w PZBuk mogą liczyć na prezent powitalny. Składają się na niego cashback, bonus na karcianki i darmowy zakład. Ten trzeci bonus dostępny jest tylko z kodem promocyjnym PZBuk. Ponadto gracz otrzymują dostęp do promocji bukmacherskich, w których między innymi mogą zwiększać wygrane kuponów AKO.

Cashback PZBuk 500 PLN dla nowych graczy

PZBuk bonus przyznawany jest graczom po rejestracji konta na stronie bukmachera i prawidłowym zweryfikowaniu danych i numeru telefonu. Jest on niezwykle atrakcyjny, gdyż w odróżnieniu od innych tego typu promocji, gracz otrzyma zwrot za pierwszy przegrany kupon, a nie za pierwszy postawiony kupon. Do promocji zaliczane są kupony wielokrotne (min. 2 zdarzenia) z kursem pojedynczym co najmniej 1.40. Gracz otrzymuje zwrot do 500 zł w postaci darmowego zakładu za pierwszy przegrany kupon niezależnie od tego kiedy zostanie rozliczony. Darmowy zakład należy obrócić tylko raz na kuponie z min. 2 zdarzeniami i kursem pojedynczym 1.40. Naszym zdaniem PZBuk cashback to świetna opcja.

Darmowy bonus PZBuk 20 PLN z kodem

Każda osoba, która zarejestruje się w PZBuk z kodem bonusowym i zweryfikuje podczas rejestracji numer telefonu otrzyma darmowy zakład 20 zł. Po rejestracji należy wpłacić min. 20 zł a darmowy zakład zostanie w ciągu kilku minut dodany do konta gracza. Otrzymany bonus należy przeznaczyć na dowolny zakład AKO (min. 2 zdarzenia), w którym każde ze zdarzeń będzie miało kurs nie mniejszy niż 1.40. Wygrane z zakładu można wypłacić.

Bonus na gry karciane

Świetnym pomysłem było wprowadzenie do oferty powitalnej bonusu na gry karciane. Przypomnijmy, że w PZBuk mamy dostęp do symulowanych gier w pokera, wojnę i blackjacka. Wpłacając drugi po rejestracji depozyt min. 25 zł a maksymalnie 50 zł gracz otrzyma bonus w wysokości 100 % od depozytu do kwoty 50 zł. Aby móc go wypłacić należy nim obrócić wraz z wpłaconym depozytem 5 razy na zakładach na gry karciane Gry TV.

Jak obrócić bonus PZBuk?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Cashback 500 PLN:obrót 1x, zakład KOMBI, min. kurs poj. 1.4030 dni
Darmowy zakład 20 PLN:obrót 1x, zakład KOMBI, min. kurs poj. 1.4030 dni
Bonus na gry karciane 50 PLN:obrót 5x bonus + depozyt (tylko na zakłady na gry karciane)21 dni
Bonus do wygranych kuponów AKO:brak wymogu obrotu
Obrót bonusami w PZBuk

Otrzymany cashback na start podlega atrakcyjnym wymogom obrotu, wystarczy postawić go jeden raz na kuponie AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.40. Czas na wykonanie obrotu to 30 dni. W przypadku darmowego bonusu trzeba go wykorzystać na taki sam kupon. Bonusy do wygranych z promocji Kombo+ można wypłacić.

Niestety gorzej wygląda obrót bonusem od drugiej wpłaty na gry karciane. Trzeba postawić kwotę bonusu i wpłaconego depozytu 5 razy na zakłady na gry karciane.

PZBuk rejestracja – jak założyć konto u bukmachera?

PZBuk rejestracja to nieskomplikowany proces. Jeśli podczas jego zakładania skorzystasz z kodu bonusowego PZVIP otrzymasz dodatkowy PZBuk bonus przyznawany w formie punktów gracza. Podpowiadamy jak przejść przez szybką rejestrację, by otrzymać bonusy i szybko rozpocząć grę.

 1. Przejdź do strony pzbuk.pl z naszego linku. Na początek kliknij w nasz link, który przekieruje cię do formularza rejestracyjnego.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Należy podać: nazwę użytkownika, email, numer telefonu i hasło. Następnie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywanie informacji handlowych. Po wypełnieniu strony klikamy w przycisk: „Kontynuuj”.
 3. Wpisz dane na drugiej stronie formularza rejestracyjnego. Tutaj zostaniesz poproszony o podanie: imienia i nazwiska, serii i numeru dowodu osobistego lub paszportu, adresu, daty urodzenia, płci, numeru PESEL, wybranie kraju i waluty. Na tej stronie znajduje się również pole „kod bonusowy”, w którym po wpisaniu kodu PZVIP aktywujesz ekstra PZBuk bonus. Na koniec należy zaakceptować politykę prywatności, regulamin i potwierdzić, że ukończyliśmy 18 lat. Teraz kliknij „Kontynuuj”.
 4. Ustal limity w trzecim kroku rejestracji. Na ostatniej stronie formularza należy ustalić indywidualne limity gry. Możesz na tym etapie wpłacić już swój pierwszy depozyt lub zrobić to później.
 5. Potwierdź swój email i aktywuj konto. To ostatni etap procesu: PZBuk rejestracja. Na skrzynkę mailową otrzymasz wiadomość z linkiem, po kliknięciu w niego zostaniesz przekierowany do formularza, gdzie będziesz musiał potwierdzić swój adres mailowy. Następnie otrzymasz kolejną wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego twoje konto tymczasowe będzie już aktywne.
PZBUK Kod Bonusowy 2020 - rejestracja
Rejestracja PZBuk z kodem bonusowym

Po przejściu takiej rejestracji otrzymasz oba bonusy powitalne, będziesz mógł wpłacać depozytu, stawiać zakłady i wygrywać. Niestety nie będzie możliwa wypłata środków. Aby móc to zrobić musisz do swojego konta dodać numer rachunku bankowego oraz podesłać zdjęcia dowodu tożsamości.

PZBuk rejestracja umożliwia również korzystanie ze wszystkich promocji dla graczy, które są dostępne w ofercie bukmachera. Można w nich zdobywać ciekawe bonusy i freebety.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2021

BukmacherBonus na start 2021Kod bonusowy
STS1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 279 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebety + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
Kody promocyjne bukmacherzy 2021

PZBuk zakłady bukmacherskie

Wśród legalnych bukmacherów online w Polsce znajduje się PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie. Właścicielem marki jest Cherry Online Polska – spółka, która ma pod sobą także takich bukmacherów jak ComeOn! Niestety nie jest on dostępny dla graczy z naszego kraju, jedynie PZBuk otrzymał licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce. Z kolei marka Cherry Online Polska jest częścią szwedzkiego przedsiębiorstwa Cherry AB, które notowane jest na giełdzie papierów wartościowych w Sztokholmie. PZBuk jest jednym z dłużej działających buków w Polsce. Przyjrzyjmy się jego ofercie na zakłady.

Oferta bukmachera

Co najbardziej interesuje graczy przy wyborze bukmachera? Oczywiście bonusy i promocje, ale przede wszystkim oferta zakładów. Jeśli ma on do zaoferowania szeroki wachlarz dyscyplin i lig, jakie można obstawiać oraz wysokie kursy na mecze – z pewnością gracze skorzystają z usług tego buka. Bukmacher PZBuk bardzo stara się o nowych graczy, ale również tych już zarejestrowanych. Póki co liderem na rynku zakładów wzajemnych w Polsce jeśli chodzi o wysokość kursów i ofertę na zakłady jest Fortuna. Do czołówki należy także STS z bardzo atrakcyjnym bonusem powitalnym dostępnym z kodem promocyjnym i promocjami dla stałych graczy.

PZBuk oferuje sporo dyscyplin do obstawiania – żeby nie wymieniać tych najpopularniejszych napiszemy tylko, że można obstawiać u tego legalnego bukmachera zarówno krykiet, surfing, szachy jak i zakłady specjalne, wśród których znalazła się polityka, Eurowizja i szeroko pojęte “Royal Family Specials”.

Jeśli chodzi o kursy to jest on nieco z tyłu za Fortuną i kilkoma innymi bukmacherami, ale różnice są naprawdę niewielkie. Przynajmniej na niektóre zdarzenia.

Zakłady na żywo

U tego bukmachera możemy również stawiać zakłady na żywo. Do wyboru mamy takie dyscypliny jak: piłka nożna, tenis, baseball, krykiet i tenis stołowy. PZBuk live to nie tylko najpopularniejsze rozgrywki jak piłkarska Liga Mistrzów czy Ekstraklasa, ale także mniejsze turnieje. Całkiem przyzwoicie wygląda też liczba rynków zdarzeń, która w przypadku najciekawszych meczów sięga kilkudziesięciu.

Esporty

W ofercie znajdziemy także sporo zakładów na międzynarodowe wydarzenia esportowe. Postawimy zakłady na takie gry jak: Counter Strike GO, League of Legends, Dota 2, King of Glory czy Warcraft 3. W PZBuk można również typować esport na żywo.

Sporty wirtualne

W lipcu 2019 PZBuk dodał także do oferty sporty wirtualne. Gracze długo na nie czekali. Ten typ zakładów stał się w ostatnim czasie bardzo popularny i korzysta z niego coraz więcej graczy. PZBuk proponuje wirtualne rozgrywki w piłkę nożną i koszykówkę, a także wyścigi konne i psów.

PZBuk nie spoczywa na laurach i konsekwentnie dąży do ulepszenia swoich produktów. Pod koniec 2019 roku uruchomił nową, odświeżoną stronę internetową. Poprawiona została szata graficzna i zmieniono oprogramowanie serwisu, dzięki czemu strona będzie działała szybciej.

Mecze NBA na żywo w PZBuk

Zdecydowanym atutem bukmachera PZBuk są transmisje z meczów NBA. Wciąż niewielu bukmacherów udostępnia transmisje na żywo na swoich stronach czy w aplikacjach, więc jeśli jesteś fanem koszykówki możesz u tego buka oglądać mecze za darmo. Dodatkowo możesz podkręcić emocje typując wyniki spotkań NBA. By móc korzystać z transmisji wystarczy posiadać aktywne konto i mieć minimum 1 zł dostępnych środków. Mecze możesz oglądać online w trybie pełnoekranowym.

Gry karciane w PZBuk

Coraz częściej bukmacherzy decydują się również na wprowadzenie zakładów na symulowane gry karciane. W zakładce Gry TV dostępnej w górnym menu na stronie pzbuk.pl znaleźć można trzy gry: wojnę, pokera i blackjacka. Gra prowadzona jest przez anglojęzyczne krupierki, ale osoby nieznające języka nie powinny mieć żadnych problemów z obstawianiem. Wszystko jest dokładnie wyjaśnione i opisane w poradniku. Gry w PZBuk dostarcza firma TV Bet. Zakłady można typować całą dobę.

PZBuk promocje dla graczy

Bukmacher coraz bardziej angażuje się w przygotowywanie ciekawych promocji dla graczy. Zdaje sobie sprawę, że jeśli chce zatrzymać przy sobie użytkowników, musi im zapewnić ciekawe opcje zwiększenia wygranych. Jest też program lojalnościowy, w którym gracze zbierają punkty. Zebrane punkty mogą następnie wymieniać na nagrody w Sklepie Gracza.

Kombo+

Promocja Kombo+ PZBuk

Jeśli jesteś graczem PZBuk, możesz skorzystać z kilku opcji na zdobycie dodatkowych środków. Jedną z nich jest promocja Kombo+, która zastąpiła istniejącą wcześniej akcję pod nazwą Kombodoładowanie. Na czym polega? Postaw zakład wielokrotny przedmeczowy na wybrane ligi i dyscypliny i zgarnij wyższą wygraną. Do akcji zaliczają się zakłady na:

 • piłkę nożną (Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Superpuchar Polski, kwalifikacje Euro 2020, mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w LN)
 • tenisa (turnieje ATP, WTA, Wielki Szlem)
 • siatkówkę (PlusLiga, Puchar Polski, Superpuchar Polski, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy)
 • piłkę ręczną (SuperLiga, Puchar Polski, Bundesliga, Liga Asobal, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy)
 • koszykówkę (NBA, Energa Basket Liga)

W zależności od liczby zdarzeń na kuponie bukmacher doda do twojej wygranej: zakład potrójny – 2%, 4-krotny – 4%, 5-krotny- 7%, 6-krotny – 14%, 7-krotny i więcej – 25%.

PZBuk sklep gracza

Stali użytkownicy PZBuk mają również dostęp do Sklepu Gracza. Za konkretne działania, gracze otrzymują punkty, które mogą potem wymienić na bonusy, darmowe zakłady i wiele innych niespodzianek. Za co dostaje się punkty?

 • Rejestracja konta – 600 punktów
 • Codzienne logowanie – 25 punktów
 • Każdy poprawny i zatwierdzony przez Dział Wsparcia dokument – 500 punktów
 • Wpłata: Gracz otrzymuje punkty, gdy dokona wpłaty środków pieniężnych na konto w wysokości co najmniej 50 PLN – 50 punktów za każde 50 zł
 • Pierwsza wpłata środków – 100 punktów
 • Nagrody w sklepie gracza – zbieraj punkty i wymieniaj na bonusy, darmowe zakłady i inne niespodzianki
 • Happy Hours – podwojone punkty za aktywność na stronie

Przypominamy też, że osoby, które zarejestrują się w PZBuk z kodem PZVIP otrzymają również 20 000 punktów do Sklepu Gracza, które mogą wymienić na wybrane bonusy.

Mega Kurs

Codziennie bukmacher podwyższa kursy na najciekawsze wydarzenia danego dnia. Wystarczy wybrać zdarzenie widoczne na banerze i postawić zakład za dowolną stawkę.

Happy Hours

Zapisując się do promocji Happy Hours można skorzystać z podwojonych punktów PZBuk za różne aktywności. Wpłacając depozyty i stawiając zakłady w określonych w promocji godzinach użytkownik otrzymuje dwa razy więcej punktów, które może wykorzystać w sklepie gracza. O tym czy promocja jest aktywna dowiesz się na stronie bukmachera lub z powiadomień w aplikacji mobilnej.

Klub VIP

Wielu bukmacherów posiada specjalne programy lojalnościowe dla najaktywniejszych graczy. PZBuk jak dotąd prowadził Sklep Gracza, w którym każdy mógł zbierać punkty i wymieniać je na bonusy. Bukmacher wprowadził również do oferty Klub VIP. Ale stać się jego członkiem trzeba otrzymać specjalne zaproszenie od PZBuk. Otrzymają je gracze, którzy grają regularnie, za wysokie stawki nie bojąc się ryzyka. Jakie profity czekają na członków ekskluzywnego klubu? Specjalne bonusy, oferty promocyjne i konkursy. Do tego indywidualna opieka obsługi klienta PZBuk, a także dodatkowe możliwości we wspomnianym już Sklepie Gracza.

Zakłady Kardio

Jest to promocja dostępna tylko w aplikacji lub wersji mobilnej strony PZBuk. Aby z niej skorzystać należy wybrać opcję Kardio i czas, w którym padnie następna bramka w meczu. Twój zakład zostanie podzielony na trzy przedziały czasowe, a każdy kolejny to coraz większa wygrana.

PZBuk aplikacja mobilna

Aplikacja na telefon PZBuk
Aplikacja PZBuk

W wakacje 2019 doczekaliśmy się aplikacji mobilnej PZBuk. Możesz w niej obstawiać zakłady na żywo i przedmeczowe. Przez aplikację możesz korzystać z szybkich wypłat i specjalnych zakładów Kardio dostępnych tylko przez apkę. Jest też dostępna opcja cash out i oferta sportów wirtualnych. Pojawiają się również specjalne promocje dla graczy korzystających z apki.

Już pod koniec roku 2019 bukmacher uruchomił nowsze wersje aplikacji na iOS i Android. Działają szybciej i dopasowuje ofertę indywidualną dla każdego gracza na podstawie jego wcześniejszych preferencji. Nie brakuje również promocji dostępnych również na stronie bukmachera, jak i dodatkowych akcji tylko na mobile. Ogólnie naszym zdaniem PZBuk aplikacja prezentuje się całkiem dobrze.

PZBuk kontakt – obsługa klienta

Jeśli chodzi o szeroko rozumianą pomoc, czyli właśnie obsługę klienta PZBuk może pochwalić się płynnością w komunikacji i łatwym dostępem do informacji. Po pierwsze na stronie bukmachera znajdują się wszelkie istotne dla gracza wskazówki – bonusy, zakłady na żywo, płatności itp. Oczywiście gracze i tak mają zawsze mnóstwo pytań, dlatego konieczny jest czat na żywo. To najszybsza i najłatwiejsza metoda komunikacji. PZBuk oferuje kontakt z konsultantem za pomocą czatu live. Sprawdziliśmy go i udzielone nam informacje były bardzo rzeczowe. Z czatu można skorzystać w godz. 10-19.

Kolejna opcja komunikacji to e-mail ([email protected]). Z niej również skorzystaliśmy i po pół godzinie otrzymaliśmy pełną odpowiedź. Można też wysłać list pocztą na adres: Cherry Online Polska sp. z o.o., ul. Gedymina 30, 04-120 Warszawa.

W ofercie PZBuk znalazł się również FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami. To bardzo pomocna i szybka forma, aby uzyskać cenne informacje.

PZBuk wypłaty i wpłaty

W przypadku metod płatności obowiązuje Dotpay. Szczęśliwie platforma ta daje nam dostęp do licznych metod, takich jak karty płatnicze VISA i MaterCard, kod BLIK, przelew błyskawiczny i Tpay. Mamy także dostęp do platformy Przelewy24. Jest więc całkiem przyzwoicie. W przypadku wpłaty minimalna kwota w każdej metodzie wynosi 5 zł, czas realizacji to około jedna minuta.

Bardzo dobrze prezentują się też PZBuk wypłaty środków z konta gracza. Dostępne są dwie metody: Przelewy24 i dotpay. W przypadku tej pierwszej czas realizacji to około 30 minut. Z kolei korzystając z dotpay proces wypłaty będzie trwał 1-2 dni robocze. Minimalna kwota jaką można wypłacić to 5 zł.

PZBuk – plusy i minusy

Skoro sprawdziliśmy już całą ofertę bukmachera możemy teraz określić największe plusy i minusy PZBuk. Ogólnie oferta prezentuje się całkiem dobrze i z pewnością może zachęcić wielu graczy do rejestracji. Jednak w naszej opinii są pewne braki.

Plusy:

 • atrakcyjny cashback na start
 • dobry program lojalnościowy dla graczy
 • bogata oferta na esport
 • wysokie kursy na mniej popularne rynki zdarzeń

Minusy:

 • transmisje live tylko z koszykówki
 • problemy techniczne z aplikacją
 • mały wybór metod płatności

PZBuk opinie o bukmacherze

Czy bukmacher PZBuk ma dobrą pozycję na polskim rynku zakładów wzajemnych? Całkiem niezłą, jednak konkurencja jest duża i każdy walczy o nowych i stałych graczy. Jak bukmachera oceniają sami gracze? Sprawdziliśmy PZBuk opinie na forach bukmacherskich.

Oferta jest całkiem dobra, ale aplikacja mobilna kiepska. Często się zacina – Marcin22

Bardzo dobra oferta na esporty. Lepsza niż u wielu innych bukmacherów. Dostępnych jest dużo turniejów z całego świata i sporo rynków zdarzeń – Emil

Bardzo fajna opcja ze Sklepem Gracza, gdzie można dostawać punkty nawet za samo logowanie. Niestety bonusy, na jakie można wymieniać zebrane punkty mają dosyć wymagające warunki obrotu – Piotr92

Jak widać zdania o bukmacherze są raczej przychylne, ale są też pewne niedociągnięcia. Podstawą jest atrakcyjny PZBuk bonus powitalny i w tej kwestii bukmacher wypada całkiem nieźle. Udostępnia też kod promocyjny zwiększający ofertę powitalną. Kolejna sprawa to kursy. I jeśli w przypadku głównych rynków zdarzeń PZBuk nie jest najlepszy, to w w kwestii zakładów na liczbę bramek czy dokładny wynik wypada bardzo dobrze. Promocje u bukmachera są bardzo ciekawe, ale jest ich w sumie niewiele porównując do innych bukmacherów online.

Bukmacher zdobył już grono wiernych graczy, ale z pewnością ma chrapkę na nowych użytkowników. Cały czas pracuje nad poprawą oferty i elementów, które są niedoskonałe. Możemy być pewni, że spółka Cherry AB będzie dążyła do tego, aby jej polski produkt był jak najlepszy. Mamy rękę na pulsie i na bieżąco sprawdzamy co dzieje się w PZBuk. O wszystkich nowościach dowiesz się z naszego artykułu.

FAQ

Jaki jest kod bonusowy PZBuk?

Korzystając z kodu promocyjnego PZBuk podczas rejestracji w PZBuk otrzymasz wyższy bonus na start niż standardowy. Wpisz kod: PZVIP w formularzu rejestracyjnym PZBuk i zgarnij darmowy zakład 20 zł. Otrzymasz również cashback 500 zł i bonus na karcianki 50 zł.

Problem z załączeniem dokumentów do weryfikacji. Co zrobić?

U bukmachera PZBuk możemy przeprowadzić szybką rejestrację. Jednak, gdy będziemy chcieli wypłacić środki z naszego konta będziemy musieli dosłać skan lub zdjęcie swojego dowodu tożsamości, by zweryfikować konto. Jeśli będziesz miał problemy z załączeniem zdjęć sprawdź ich wielkość. Pojedynczy plik nie może być większy niż 800KB.

Jak wypłacić bonus powitalny?

Cashback 500 zł, który przysługuje osobom, które założą konto w PZBuk wystarczy obrócić raz na kuponie AKO z kursem poj. 1.40. Taki sam obrót dotyczy darmowego zakładu. Bonus na gry karciane trzeba obrócić wraz z depozytem 5 razy.

Co zrobić, gdy nie można anulować wypłaty?

Wypłatę można anulować do momentu jej zaksięgowania. Jeśli nie możesz jej anulować oznacza to, że wypłata przeszła pomyślnie proces weryfikacji oraz jest w trakcie przetwarzania i wkrótce zostanie przekazana na wskazany rachunek bankowy.

Jak długo trwa rozliczenie zakładu?

Dla niektórych zakładów wymagane jest oficjalne potwierdzenie wyniku przez rozliczeniem kuponu, co może spowodować dłuższy czas oczekiwania. W przypadku zakładów wielokrotnych kupon zostanie rozliczony bezpośrednio po rozstrzygnięciu wszystkich zdarzeń.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *