Noblebet kod bonusowy

Kod bonusowy Noblebet

Noblebet przygotował ciekawy pakiet powitalny dla nowych graczy, który może wynieść aż 2555 PLN. Rejestrując się u tego bukmachera poprzez link promocyjny i wpisując kod można otrzymać ekskluzywny bonus:

 • 35 PLN freebet od depozytu

Ponadto gracz otrzyma bonusy od trzech pierwszych depozytów do 2500 zł:

 • 100% do 1250 PLN za pierwszy depozyt
 • 50% do 1200 PLN za drugi depozyt
 • 100% do 250 PLN za trzeci depozyt na sporty wirtualne i gry karciane

Dodatkowo bonus 20 PLN za pierwszy postawiony zakład w aplikacji oraz 30 dni gry bez podatku.

Spis treści

Przeczytaj w naszym artykule jaki jest Noblebet kod promocyjny i co należy zrobić, by otrzymać bonusy powitalne na start. Sprawdź warunki każdego z nich.

Noblebet kod bonusowy 2021

Noblebet Kod Promocyjny:NBVIP
Freebet z kodem:35 PLN freebet od depozytu
Bonus powitalny:do 2500 PLN od trzech depozytów
Na start:30 dni gry bez podatku
Bonus Noblebet na start w aplikacji:20 PLN za pierwszy zakład
Noblebet pakiet na start

Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2021 w Noblebet

Poza bonusami powitalnymi, na zarejestrowanych użytkowników Noblebet czeka kilka ciekawych promocji na wrzesień 2021, w których można zdobyć dodatkowe środki za zakłady kombi, cashbacki i inne bonusy.

 • Królewski BetBuilder, czyli kombinacje w ramach jednego meczu
 • Królewskie Kursy – wydarzenia z najwyższym kursem na rynku
 • Luksusowe AKO+ – podwyższone kursy całkowite na kupony kombi
 • 20 % cashback do 100 PLN w tygodniu na sporty wirtualne
 • Gentleman’s Club program lojalnościowy
 • Bonus 25 PLN na e-sporty

Noblebet rejestracja – jak założyć konto?

Zarejestrowanie konta w Noblebet zajmuje dosłownie chwilę. Bukmacher posiada opcję: szybka rejestracja Noblebet. Co należy zrobić?

 1. Wejdź na stronę rejestracji bukmachera przez nasz link. Przejdź do formularza bukmachera Noblebet
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Należy podać: imię, nazwisko, narodowość i PESEL. Następnie kliknij „Idź dalej”.
 3. Uzupełnij informacje na drugiej stronie formularza. Tutaj zostaniesz poproszony o podanie: adresu email, nazwy użytkownika, hasła i numeru telefonu. Musisz również zaakceptować regulamin i politykę prywatności oraz potwierdzić, że masz ukończone 18 lat. WAŻNE: Jeśli przeszedłeś do formularza przez nasz link na drugiej stronie znajdziesz pole: „kod bonusowy” uzupełnione kodem: NBVIP. Jeśli otworzyłeś formularz z innego linku nie będzie widoczne w nim pole kodowe, a co za tym idzie nie otrzymasz freebetu od wpłaty. Możesz też wyrazić zgodę na przetwarzanie danych. Na koniec potwierdź, że wszystkie podane przez ciebie informacje są prawdziwe. Kliknij „Zakończenie rejestracji”.

Dzięki szybkiej rejestracji otrzymasz pełen pakiet bonusów na start i dostęp do promocji. Możesz też wpłacać depozyty i stawiać zakłady. Nie jest jednak możliwe, aby wypłacać środki na koncie tymczasowym. W tym celu należy przekształcić je w stałe, czyli uzupełnić numer konta bankowego i wysłać zdjęcie dowodu tożsamości. Noblebet rejestracja to bardzo prosty proces, dzięki któremu gracze mogą szybko rozpocząć grę.

Rejestracja Noblebet
Noblebet kod promocyjny – rejestracja konta z kodem

Jaki jest Noblebet kod promocyjny?

Zawsze, gdy na rynek wchodzi nowy bukmacher gracze zastanawiają się jaki jest kod promocyjny, dzięki któremu otrzymają lepsze bonusy na start. Standardowy pakiet powitalny Noblebet to 2520 zł. Jednak rejestrując się przez nasz link z kodem NBVIP otrzymasz dodatkowy freebet 35 zł. Pamiętaj, że tylko przechodząc do rejestracji Noblebet przez nasz link znajdziesz w formularzu pole „kod bonusowy”. Dzięki użyciu kodu otrzymasz freebet na start.

Jak obrócić bonus Noblebet?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Freebet od depozytu 35 PLN:obrót: 2x, kurs min. 1.85 (kurs poj. min. 1.40)Bez ograniczeń
1250 PLN od pierwszego depozytu:obrót 4x bonus + depozyt, kupon SOLO lub AKO, kurs min. 1.8530 dni
1000 PLN od drugiego depozytu:obrót 4x bonus, kupon SOLO lub AKO, kurs min. 1.8530 dni
250 PLN od trzeciej wpłaty:obrót 5x na virtuale lub gry karciane, kurs min. 1.8530 dni
20 PLN w aplikacji:obrót 3x, kurs min. 1.8530 dni
Obrót bonusem Noblebet

Wszystkie bonusy jakie może otrzymać gracz w pakiecie powitalnym Noblebet podlegają wymogom obrotu, które są raczej średnie. Bonus od pierwszego depozytu trzeba obrócić wraz z wpłaconym depozytem aż 4 razy na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.85.

Bonus od drugiej wpłaty trzeba z kolei obrócić 4 razy na takich samych kuponach z takim samym kursem minimalnym.

W przypadku bonusu od trzeciej wpłaty należy nim obrócić na sportach wirtualnych i/lub grach karcianych pięć razy po kursie min.1.85. Z kolei Noblebet bonus w aplikacji podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie min. 1.85.

Freebet należy obrócić dwa razy na kuponie z kursem co najmniej 1.85, a kurs pojedynczego zdarzenia 1.40 (w przypadku kuponu kombi).

Bonusy od depozytów w Noblebet

Noblebet bonus powitalny
Noblebet bonus na start

Na początek omówimy bonusy od dwóch pierwszych depozytów w Noblebet. Gracz po wpłatach może otrzymać:

 • 100 % do 1250 PLN za pierwszy depozyt
 • 50 % do 1000 PLN za drugi depozyt

Wpłacając pierwszy depozyt na swoje konto gracz otrzymuje Noblebet bonus 100 % do 1250 zł. Promocja obowiązuje przy wpłacie minimum 10 zł (paysafecard min. 20 zł). Jest to klasyczny bonus od depozytu. Po dokonaniu wpłaty środki bonusowe i depozyt trafiają na konto bonusowe. Aby je uwolnić należy obrócić bonusem i depozytem 4 razy na kuponach z kursem całkowitym min. 1.85.

Z kolei Noblebet bonus od drugiego depozytu 50 % do 1000 zł przyznawany jest po min. wpłacie 10 zł. Po wpłacie gracz otrzyma bonus 5 % kwoty depozytu z mnożnikiem kursu x10. Aby użyć bonusu należy stworzyć kupon AKO z min. 2 zdarzeniami z kursem poj. 1.30 , zaś kursem całkowitym min. 3.00. Kwotę bonusu należy wykorzystać za jednym kuponem. Wygraną z kuponu zagranego za bonus należy obrócić 4 razy na kuponach z kursem min. 1.85. Na dokonanie obrotu bonusami od wpłaty gracz ma 30 dni.

Freebet 35 PLN na start

Jak wspomnieliśmy wyżej, gracze, którzy zrejestrują konto w Noblebet otrzymają niedostępny w standardowej ofercie freebet 35 zł. Jak go otrzymać? Po rejestracji z kodem należy wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł. Następnie postawić pierwszy kupon z kursem min. 1.85 za środki własne. Stawka nie może być mniejsza niż 50 zł.


Jeśli gracz spełni te warunki otrzyma freebet 1 zł z mnożnikiem x35, który należy postawić na kuponie AKO z minimum 3 zdarzeniami, o łącznym kursie kuponu min. 3.00 oraz min. kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.30. Wygraną z freebetu należy obrócić 2x z kursem 1.85.

200 PLN bonus na sporty wirtualne i gry karciane

Osoby, które zdecydują się założyć konto w Noblebet i wpłacić trzeci depozyt otrzymają bonus 100 % do 250 zł na sporty wirtualne i gry karciane. Minimalna wpłata to 10 zł. Gracz musi w ciągu 30 dni dokonać obrotu środkami bonusowymi, by je wypłacić. Należy zrobić to pięciokrotnie na platformie sportów wirtualnych lub gier karcianych na kuponach z kursem min. 1.85.

Noblebet bonus 20 PLN w aplikacji

Do pakietu powitalnego dołączył też Noblebet bonus w aplikacji mobilnej. Stawiając pierwszy zakład w aplikacji za minimum 20 zł i po kursie nie mniejszym niż 2.00 otrzymasz 20 zł. Zostanie on dodany do konta gracza po rozliczeniu zakładu. By móc wypłacić bonus należy obrócić nim trzy razy po kursie nie mniejszym niż 1.85.

Bez podatku po rejestracji

Wszystkie osoby, które zdecydują się założyć konto w Noblebet mogą liczyć na to, że przez 30 dni będą mogły obstawiać bez podatku. Do promocji zaliczają się kupony AKO z min. 3 selekcjami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.20. Oferta obowiązuje przez 30 dni od zarejestrowania konta.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2021

BukmacherBonus na start 2021Kod bonusowy
 Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 279 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebety + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Kody promocyjne bukmacherów online 2021

Noblebet zakłady bukmacherskie online

Oferta na zakłady Noblebet
Zakłady bukmacherskie Noblebet

We wrześniu 2019 roku oficjalnie na rynek wszedł nowy legalny bukmacher Noblebet. Licencję Ministra Finansów otrzymał na początku roku i szybko zabrał się do pracy, by zaprezentować graczom bardzo dobry produkt. Siedziba bukmachera znajduje się w Dąbrowie Górniczej i jest to zupełnie nowa marka na naszym rynku. Warto dodać, że firma Polski Bukmacher Sp. z o. o. , która otworzyła Noblebet zarejestrowała jeszcze jedne zakłady bukmacherskie, które będą nazywały się OKBet. Nie ma jednak póki co informacji o tym, kiedy może zacząć działać nowy buk. Nowy bukmacher Noblebet zaprezentował pełen produkt, który może z powodzeniem konkurować z innymi bukmacherami działającymi już na rynku. Dobra oferta zakładów, ciekawe promocje i wszelkie udogodnienia dla graczy, to i wiele więcej składa się na sukcesy Noblebet. Bukmacher angażuje się również we wspieranie sportu i został oficjalnym sponsorem Widzewa Łódź.

Oferta bukmachera

Na polskim rynku bukmacherskim jest coraz więcej firm i trzeba mocno się postarać żeby zostać zauważonym. Musimy przyznać, że Noblebet przygotował się całkiem nieźle na swój start. Strona noblebet.pl jest bardzo jasna i przejrzysta. Na samej górze mamy menu z najważniejszymi elementami, poniżej banery z promocjami. Pod nimi wyróżnione najciekawsze zakłady dnia, po lewej stronie dyscypliny, a po prawej od góry: przycisk logowania i opcji: Noblebet rejestracja, możliwość postawienia kuponu, a pod nimi opisy najciekawszych akcji bukmachera.

Liczba dyscyplin do obstawienia dostępnych na stronie jest naprawdę dobra, jest ich niemal 50. Poza tradycyjnymi dyscyplinami jak piłka nożna, siatkówka, tenis, piłka ręczna czy Formuła 1 Noblebet oferuje też: rzutki, nascar, piłkę wodną czy hurling. Znakomicie prezentuje się liczba dostępnych wydarzeń. W przypadku piłki nożnej jest to nawet 1000 meczów, ale w innych popularnych dyscyplinach również jest bardzo duży wybór. Podobnie jak w przypadku rynków zdarzeń, które pod tym względem plasują Noblebet w czołówce bukmacherów online.

W Noblebet można również typować gry karciane. Aktualnie dostępne są tylko zakłady na symulowaną wojnę, ale zapewne wkrótce oferta zostanie rozszerzona o kolejne gry.

Zakłady na żywo

Oferta live to zakłady na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, hokej, tenis stołowy, ale także na rzutki, esporty czy snookera. Przyzwoita liczba rynków zdarzeń pozwala Noblebet plasować się tuż za czołówką bukmacherów online. Bardzo dobrze prezentują się również wizualizacje, które ułatwiają typowanie live. Warto również dodać, że w ofercie Noblebet pojawiła się również oferta transmisji na żywo. Streaming od firmy BetGenius umożliwia decydować o takich rzeczach jak: dźwięk, wielkość ekranu oraz jakość transmisji. Noblebet TV umożliwia oglądanie na żywo meczów Polskiej Ligi Koszykówki kobiet i mężczyzn a także europejskie ligi koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej. Jeśli chodzi o piłkę nożną to na razie można znaleźć transmisje z lig meksykańskich, brazylijskich i argentyńskich.

Sporty wirtualne

Od razu po uruchomieniu strony noblebet.pl były na niej dostępne sporty wirtualne, za co należy się plus. Gracze mają do wyboru kilka dyscyplin:

 • piłkę nożną,
 • wyścigi konne,
 • tenis,
 • wyścigi psów,
 • żużel,
 • kolarstwo,
 • rydwany.

Na tle ofert na virtuale u innych bukmacherów Noblebet wypada bardzo dobrze. Spory wybór dyscyplin, wizualizacje bardzo dobrej jakości i ciekawy dobór rynków zdarzeń. Dodatkowo w Noblebet można typować virtuale z platformy Golden Race. Pozwala nam to stwierdzić, że Noblebet jest jednym z lepszych buków pod względem sportów wirtualnych.

E-sporty w Noblebet

Bardzo dobrze prezentuje się w Noblebet oferta zakładów esportowych. Gracze mają do wyboru kilka gier do typowania:

 • CS:GO,
 • League of Legends,
 • Dota 2,
 • Overwatch,
 • StarCraft,
 • King of Glory,
 • i inne.

Najbogatsza oferta dotyczy oczywiście Counter-Strike: Global Offensive. Fani esportów znajdą tu rozgrywki: ESL Pro League, Lootbet League, Legend Series, Elgiganten League, ESEA MDL i inne. Jeśli chodzi o liczbę rynków zdarzeń, to najpopularniejsze wydarzenia mają ich ponad 50. Esporty można typować na żywo i w zakładach przedmeczowych. Warto dodać, że Noblebet jako pierwszy bukmacher udostępnił zakłady na e-piłkę nożną.

Od połowy 2021 roku w ofercie Noblebet znalazł się również konstruktor zakładów bukmacherskich Player Bets. Umożliwia on nie tylko łączenie klasyczny zakładów na mecz z na przykład zakładem na to czy obie drużyny strzelą bramkę. Player Bets to rozbudowana oferta pod względem zakładów na drużynę czy zawodnika. Są też zakłady H2H, które umożliwiają typowanie w ramach jednego meczu, jak i łącząc zawodników z różnych meczów.

Promocje dla graczy

Poza pakietem powitalnym dostępnym dla osób, które zdecydują się założyć konto w Noblebet, bukmacher przygotował kilka ciekawych promocji dla osób, które już posiadają konto.

Gentleman’s Club – program lojalnościowy Noblebet

Noblebet przygotował dla wyjątkowych graczy specjalny program lojalnościowy Klub Dżentelmenów. Jest on przeznaczony dla najbardziej aktywnych graczy. Do klubu można dołączyć wyłącznie na indywidualne zaproszenie.

Na co mogą liczyć członkowie klubu? Indywidualny opiekun, priorytet zgłoszeń i wypłat, zaproszenia na eventy sportowe oraz dedykowane promocje.

Cashback 20 % za zakłady na sporty wirtualne

Stawiaj zakłady na sporty wirtualne w Noblebet i w razie przegranej zgarnij cashback do 20 % w każdym tygodniu do 100 zł. Z promocji mogą skorzystać gracze, którzy wygenerowali zwrot większy lub równy 10 zł. Z promocji możesz korzystać wiele razy.

Bonus Noblebet 25 PLN na e-sporty

Coś dla fanów sportów elektronicznych. Jeśli regularnie je typujesz, to jest to promocja dla ciebie. Stawiaj zakłady na wybrane wydarzenia e-sportowe od piątku 00:00 do czwartku do 23:59. W tym czasie należy obrócić 150 zł na zakładach z kursem min. 1.75. Gdy spełnisz te warunki w piątek Noblebet doda do twojego konta 25 zł. W akcji biorą udział zakłady na następujące wydarzenia: Counter-Strike:GO (CS:GO), Dota 2, Starcraft (SC), FIFA, King of Glory (KoG), Rainbow Six (R6), Call of Duty (COD), Overwatch i League of Legends (LoL). Otrzymany bonus 25 zł należy obrócić trzy razy po kursie min. 1.85. Z promocji można korzystać co tydzień.

Królewski BetBuilder

BetBuilder to narzędzie, dzięki któremu można tworzyć kombinacje w ramach jednego meczu. Dzięki promocji Królewski BetBuilder można dodatkowo podwyższyć kurs w ramach takich kombinacji. Specjalną kombinację z podwyższonym kursem znajdziesz codziennie na stronie noblebet.pl.

Królewskie Kursy w Noblebet

Bukmacher przygotowuje codziennie minimum jedno zdarzenie, które ma najwyższy kurs na rynku. Można je łączyć na kuponie z innymi zdarzeniami. W weekendy takich specjalnych zdarzeń z najwyższym kursem jest jeszcze więcej. Aktualne informacje znajdziesz na stronie promocji i mediach społecznościowych Noblebet.

Luksusowe AKO+

Typując zakłady kombi w Noblebet, z kursem minimalnym zdarzenia 1.30 kurs całkowity kuponu zostanie podwyższony. Promocja zaczyna się od kuponów z min. 3 selekcjami. Bonus kursowy zaczyna się od 3 %, a kończy nawet na 100 % w przypadku wygranych kuponów z min. 14 zdarzeniami. Można zatem wygrać dwa razy więcej.

Noblebet bonus na gry karciane i sporty wirtualne 400 PLN

Alternatywą dla standardowej oferty powitalnej Noblebet jest bonus na start na sporty wirtualne i/lub gry karciane. Po zarejestrowaniu konta należy wpłacić depozyt min. 10 zł, zaznaczając pole „400 PLN na start Karcianki i Wirtuale”. Na twoje konto zostanie dodana równowartość twojej pierwszej wpłaty do 400 zł. By móc wypłacić środki bonusowe należy nimi obrócić 5-krotnie po kursie min. 1.45 na zakładach na gry karciane i/lub sporty wirtualne. Jeśli gracz skorzysta z tej opcji to straci możliwość skorzystania z bonusu 100 % do 1200 zł za pierwszy depozyt, ale wciąż ma możliwość otrzymania bonusu za drugi i trzeci depozyt.

Bonus dla kibiców Widzewa

Noblebet został sponsorem Widzewa Łódź. W związku z tym wprowadził do oferty bonus 50 zł dla posiadaczy karnetów na mecze tej drużyny w sezonie 2021/2022 (lub na rundę jesienną). Wyślij na adres: [email protected] kopię swojego karnetu a otrzymasz darmowy zakład 50 zł. Bonus przysługuje tylko tym klientom, którzy przeszli pełną rejestrację konta. Należy nim obrócić 3 razy po kursie min. 1.85.

Aplikacja mobilna

Noblebet aplikacja
Aplikacja mobilna Noblebet

W dobie telefonów komórkowych, bez których większość ludzi nie wyobraża sobie funkcjonowania, bardzo ważne jest by bukmacher, który wchodzi na rynek miał aplikację mobilną, która pozwoli na stawianie zakładów z każdego miejsca, w każdym momencie. Po kilku miesiącach Noblebet uruchomił aplikację dla swoich graczy. Jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS.

W aplikacji gracze znajdą pełną ofertę zakładów przedmeczowych i live. Dostępne są również sporty wirtualne i zakłady na esporty. Użytkownicy mogą korzystać z opcji cash out i szybkich wypłat. Dzięki opcji match tracker możliwe jest śledzenie wizualizacji wydarzeń sportowych na żywo. Są również dostępne promocje, a wśród nich jedna dedykowana właśnie na aplikacje mobilne. Jest to 20 zł od pierwszego zakładu postawionego przez apkę.

Metody płatności

Bardzo dobrze prezentują się oferowane przez bukmachera metody płatności. Gracze mogą korzystać oczywiście z kart kredytowych, zwykłych przelewów, portfeli elektronicznych Skrill i Paymenticon, systemu płatności Przelewy24, Tpay, DotPay, Paysafecard, a także systemu płatności mobilnych Blik. W tej kwestii bukmacher z pewnością nie odstaje od konkurencji, która już działa na rynku. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł (poza Paysafecard i Paypal).

Dobrą wiadomością są również szybkie wypłaty. Opcja ta jest dostępna dla posiadaczy kont w 9 bankach (listę można znaleźć na stronie noblebet.pl). Środki znajdą się na koncie w zaledwie 10 minut. Minimalna kwota wypłaty to 10 zł.

Obsługa klienta

Oczywiste jest, że gdy na rynek wchodzi nowy bukmacher, to osoby zainteresowane Noblebet rejestracją konta mają sporo pytań. Wtedy potrzebna jest opcja kontaktu z kimś kto rozwieje nasze wątpliwości. Niestety nie zawsze takie opcje są dostępne od samego początku. Na szczęście Noblebet nie popełnił tego błędu i udostępnił graczom cztery możliwości:

 • Czat na żywo – konsultanci odpowiedzą na pytania codziennie, także w weekendy i święta w godzinach od 8:00 do 22:00
 • Mail – druga opcja to kontakt mailowy pod adresem: [email protected] 
 • Formularz kontaktowy – na stronie dostępny jest formularz, w którym możesz wpisać swoje pytanie
 • FAQ – bukmacher umieścił na stronie listę najpopularniejszych pytań i odpowiedzi

Czy warto skorzystać z bonusu Noblebet?

Naszym zdaniem bonus powitalny Noblebet to bardzo ciekawa propozycja dla graczy. Może on konkurować pod tym względem z innymi bukmacherami, którzy już działają na rynku. Bonusy od trzech depozytów, w tym jeden na sporty wirtualne i gry karciane w sumie na kwotę 2500 zł, to całkiem spora kwota. Do tego bonus w aplikacji, gdyż coraz więcej graczy właśnie w taki sposób typuje zakłady. Niestety mały minus musimy przyznać za warunki obrotu, gdyż są one dosyć wymagające. Część z nich trzeba też aktywować przed obrotem. Niemniej jednak wymagany kurs nie jest wysoki, bo wynosi 1.85. Plus należy się za dodatkową ofertę, czyli freebet 35 zł. Jeśli jesteś graczem, który sporo typuje, powinieneś poradzić sobie z obrotem wszystkich bonusów.

Czy warto grać w Noblebet?

Oferta Noblebet jest naprawdę niezła, więc naszym zdaniem warto założyć konto u tego bukmachera. Może on się pochwalić bogatą oferta na zakłady i liczbą rynków zdarzeń. Jednak Noblebet nie ustrzegł się też elementów, które mogą graczom przeszkadzać, jak chociażby częste przerwy techniczne.

Plusy:

 • bardzo dobra oferta na sporty wirtualne
 • zakłady sportowe na niemal 50 dyscyplin
 • jedna z największych ofert rynków zdarzeń na piłkę nożną
 • wiele promocji dla graczy

Minusy:

 • wymagające warunki obrotu bonusami od depozytu na start
 • wysoka kwota minimalnej wypłaty
 • liczne przerwy techniczne

Noblebet opinie

Pojawienie się nowego bukmachera to zawsze spore zamieszanie w środowisku bukmacherskim. Możemy już stwierdzić, że Noblebet działa bardzo dobrze, co świadczy o dobrym przygotowaniu się do wejścia na rynek. Udostępnił dobrą stronę internetową z bogatą ofertą zakładów, ciekawym bonusem powitalnym i promocjami dla graczy. Do tego wkrótce mają się pojawić transmisje na żywo, jest świetna oferta sportów wirtualnych i sprawnie działająca aplikacja mobilna. Nie można też zapomnieć o bardzo dużym wyborze rynków zdarzeń. Dlatego nasza opinia Noblebet jest bardzo pozytywna i szczerze zachęcamy graczy do wypróbowania zakładów bukmacherskich Noblebet.

FAQ

Jaki jest Noblebet kod promocyjny?

Kod promocyjny Noblebet nie jest już potrzebny. Rejestrując konto gracza poprzez link promocyjny aktywujesz ekskluzywną ofertę na start w postaci dodatkowe freeebta 35 zł.

Czy w Noblebet mogę założyć konto tymczasowe?

Tak, bukmacher Noblebet daje możliwość założenia konta tymczasowego za pomocą szybkiej rejestracji. Oznacza to, że założenie konta trwa zaledwie chwilę i nie jest konieczne wysyłanie skanu dowodu tożsamości. Po szybkiej rejestracji można wpłacać depozyt, stawiać zakłady i korzystać z bonusów na start. Nie można tylko wypłacać wygranych. Noblebet rejestracja jest bardzo prosta i nie powinna sprawić żadnych problemów.

Jaka jest minimalna kwota wpłaty i wypłaty?

Najmniejsza kwota jaką możemy wpłacić na konto gracza wynosi 10 zł, z kolei minimalna kwota wypłaty wynosi 25 zł.

Jak długo trwa weryfikacja konta?

Zwykle proces ten trwa do 30 minut. W wyjątkowych przypadkach czas weryfikacji może wydłużyć się do 24 godzin.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *