Kody promocyjne na zakłady bukmacherskie w Polsce

Niemal wszyscy legalni bukmacherzy online w Polsce mają przygotowane dla nowych graczy specjalne kody promocyjne. Dzięki nim można otrzymać wyższe bonusy na start. U jednych kod może zwiększyć bonus od depozytu, u innego bukmachera otrzymasz freebet, kolejny sprawia, że otrzymasz zakład bez ryzyka lub bardzo pożądany bonus bez depozytu. Przed założeniem konta u bukmachera warto, poza zapoznaniem się z ofertą na zakłady, poznać bonusy powitalne i kody promocyjne, z których możemy skorzystać. Sprawdziliśmy wszystkie dostępne opcje i kody bonusowe, byście nie musieli robić tego sami. Wybraliśmy najlepsze oferty, w których gracze otrzymają maksymalne bonusy za darmowe kody i opublikowaliśmy je w tym artykule. Który bukmacher oferuje najlepszy kod bonusowy? Sprawdźcie nasz ranking.

TOP 10 kodów promocyjnych do bukmacherów – ranking

 1. z naszym kodem: 200PLN +239PLN
  zakład bez ryzyka
  25PLN
  bez depozytu
  1200PLN
  od depozytu
 2. 600PLN
  zakład bez ryzyka
  20PLN
  bez depozytu
  z naszym kodem: 2000PLN 2150PLN
  od depozytu
 3. z naszym kodem: 0PLN +200PLN
  zakład bez ryzyka
  2300PLN
  od depozytów
 4. z naszym kodem: 100PLN +115PLN
  zakład bez ryzyka
  500PLN
  od depozytu
 5. 3000PLN 3030PLN
  od depozytu
  333PLN
  zakład bez ryzyka
  20PLN
  bez depozytu
  20PLN
  na sporty wirtualne
 6. z naszym kodem: 0PLN +35PLN
  freebet
  2500PLN
  od depozytów
  20PLN
  bonus mobile
 7. z naszym kodem: 0PLN +20PLN
  bez depozytu
  z naszym kodem: 0PLN +250PLN
  zakład bez ryzyka
  40PLN
  freebety
  5000PLN
  od depozytu
 8. z naszym kodem: 0PLN +25PLN
  bonus bez depozytu
  500PLN
  bonus od depozytu
 9. z naszym kodem: 0PLN +20PLN
  darmowowy zakład
  500PLN
  cashback
  50PLN
  na gry karciane
 10. z naszym kodem: 0PLN +35PLN
  od depozytu
  1300PLN
  zakład bez ryzyka
  220PLN
  od depozytu

Jak widać na powyższym zestawieniu bukmacherzy oferują różne opcje bonusów powitalnych dostępnych z kodami promocyjnymi. Są wśród nich bonusy od wpłaty, które oferuje niemal każdy bukmacher. Często zdarzają się zakłady bez ryzyka, które umożliwiają typowanie bez obawy o stratę postawionej stawki. Są też bardzo atrakcyjne bonusy bez depozytu, czyli darmowe środki na grę przyznawane po rejestracji konta. Naszym zdaniem najlepsze bonusy, które umożliwiają kody bonusowe znaleźć można u bukmacherów: Fortuna, STS i forBET.

Najlepsze kody promocyjne online

Przeanalizowaliśmy oferty powitalne bukmacherów dostępne z kodami promocyjnymi i wybraliśmy te, które naszym zdaniem są najlepsze i oferują użytkownikom najwięcej bonusów na start na najkorzystniejszych warunkach.

STS kod promocyjny – dodatkowe 39 zł do zakładu bez ryzyka i bonus bez depozytu 25 zł

Zacznijmy od kodu promocyjnego STS, największego polskiego bukmachera. Oczywiście w ofercie powitalnej znajdziemy bonus od depozytu i wynosi on 100 % do 1200 zł. Niektórzy bukmacherzy mają jeszcze wyższe bonusy od wpłaty, ale ten w STS ma dobre warunki obrotu – należy obrócić nim trzykrotnie wygranymi kuponami po kursie 1,91. Kolejnym bonusem jest zakład bez ryzyka do 239 zł, który otrzymają gracze rejestrujący się z kodem promocyjnym. Polega on na tym, że stawiając nasz pierwszy zakład, w przypadku przegranej, bukmacher zwróci nam stawkę maksymalnie do 239 zł. W standardowej ofercie cashback wynosi 200 zł. Nowi gracze otrzymają też bonus bez depozytu w wysokości 25 zł. Warto dodać, że freebety są stosunkowo rzadko oferowane przez bukmacherów. Zatem rejestrując się z kodem w STS możesz uzyskać nawet trzy różne bonusy. Do tego gracze rozpoczynający przygodę z tym bukmacherem mogą skorzystać z cashbacku na gry karciane Betgames w wysokości 20 zł i zakładu bez ryzyka na sporty wirtualne, również o wartości 20 zł.

Kod promocyjny STS:

 • aż 39 zł dodatkowo do zakładu bez ryzyka
 • cashback zwracany na konto depozytowe

Fortuna kod promocyjny – dodatkowe 150 zł do bonusu od wpłaty

Wśród najciekawszych ofert powitalnych znalazł się również pakiet Fortuny. Pierwszy postawiony zakład będzie bez ryzyka i wyniesie do 600 zł, czyli bukmacher zwróci stawkę postawionego zakładu do tej kwoty, pomniejszoną o 12% podatku. To najwyższy tego typu bonus na rynku. Tu również nowi gracze otrzymają na start wysoki bonus od drugiego depozytu, 100 % o wartości do 2000 zł. Używając kodu promocyjnego można go powiększyć nawet do 2150 zł. Trzecim freebetem jest 20 zł w formie 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Jest to bonus bez depozytu, czyli otrzymamy go niezależnie od naszych wpłat. Taka oferta powitalna jest dostępna tylko z kodem promocyjnym FORTUNAVIP. 

Kod promocyjny Fortuna:

 • kody promocyjne u tego buka zapewniają jeden z najwyższych bonusów
 • obrót zakładem bez ryzyka bez wymogu kursowego

forBET kod promocyjny – zakład bez ryzyka 200 zł i freebet 100 zł

Bardzo atrakcyjny pakiet na start z kodem promocyjnym znajdziemy również w forBET. W sumie może on wynieść aż 2500 zł. Osoby, które zdecydują się założyć konto u tego buka otrzymają bonus od dwóch pierwszych depozytów do 2200 zł. Za pierwszą wpłatę można otrzymać bonus 100% do 2000 zł, zaś za drugą MaxiZysk od wpłaty do 200 zł. Pierwszym z bonusów należy obrócić dwukrotnie kuponami o kursie minimalnym 2,50. Z kolei kupony objęte drugą promocją muszą składać się z minimum trzech zdarzeń, z których każde musi mieć kurs 1,40 lub wyższy. Jest też freebet od pierwszej wpłaty 100 zł dostępny z kodem promocyjnym. Należy wpłacić pierwszy depozyt min. 100 zł. Dodatkowo do zdobycia jest wyjątkowy zakład bez ryzyka do 200 zł, który uzyskasz z pomocą kodu promocyjnego. Jest to obecnie jedna z najwyższych ofert tego typu.

Kod promocyjny forBET:

 • wysoki bonus cashback (200 zł) dostępny tylko z kodem
 • 30 dni na wypełnienie warunków obrotowych
Z kodem:
1465zł1504zł
Odbierz
Z kodem:
2620zł2770zł
Odbierz
Z kodem:
2200zł2500zł
Odbierz

Poza wymienionym wyżej najlepszymi, naszym zdaniem, kodami promocyjnymi istnieje również kilka innych bardzo ciekawych kodów bukmacherskich dla graczy, którzy zdecydują się założyć konto u bukmachera.

eWinner kod promocyjny – dodatkowe 15 zł do zakładu bez ryzyka

Kolejnym bukmacherem, który ma w swojej ofercie zarówno bonus od depozytu, jak i zakład bez ryzyka jest eWinner. Zwrot za pierwszy zakład w Ewinner wynosi 100 PLN w podstawie, jednak z pomocą kodu bonusowego możesz zwiększyć jego wartość do 115 zł, tradycyjnie pomniejszonych o 12% podatku. Żeby skorzystać z tej oferty należy podać kod EWINVIP podczas rejestracji – nie ma żadnych ukrytych kosztów i haczyków. Z kolei bonus od depozytu obejmuje drugą wpłatę na konto u tego bukmachera i wynosi 50% jego wartości, do maksymalnie 500 zł. Bonusem należy obrócić 6-krotnie po kursie 2,50 lub wyższym. 

Kod promocyjny eWinner:

 • 15 PLN więcej do bonusu cashback z kodem
 • cashback nie wymaga obrotu

LVBET kod promocyjny – 20 zł bez depozytu

Oferta powitalna LVBET może wynieść aż 3453 zł, na które składa się bonus powitalny 1500 zł od pierwszej wpłaty, bonus od drugiej wpłaty o wartości do 1500 zł z mnożnikiem x50 oraz zakład bez ryzyka 333 zł od trzeciego depozytu. W przypadku promocji z mnożnikiem, kupon objęty promocją musi składać się z minimum trzech zdarzeń o łącznym kursie 2,50, pamiętając, że minimalny kurs każdego ze zdarzeń to 1,25. Decydując się na rejestrację u tego buka, możesz zyskać również bonus bez depozytu o wartości 20 zł. Dodatkowo, nowi gracze LVBET mogą zdobyć 20 zł na sporty wirtualne oraz 50 zł na zakłady sportowe, jeśli są posiadaczami karnetu u jednego ze sponsorowanych przez tego bukmachera klubów.

Rejestrując konto w LVBET z kodem promocyjnym VIPLB otrzymasz również niedostępny w standardowej ofercie freebet od wpłaty 30 zł. Pamiętaj, że pole kodowe pojawi się w formularzu tylko wtedy, gdy przejdziesz do niego przez nasz link.

Kod promocyjny LVBET:

 • freebet 30 zł od wpłaty za rejestrację z kodem
 • najwyższa oferta powitalna dostępna z kodem

Noblebet kod promocyjny – freebet 35 zł

Noblebet to w dalszym ciągu stosunkowo nowy gracz na polskim rynku zakładów wzajemnych online. Jego oferta powitalna składa się z bonusów od trzech pierwszych depozytów o łącznej wartości 2500 zł oraz możliwości gry bez podatku przez 30 dni od momentu rejestracji. Ponadto, możliwe jest uzyskanie dodatkowego freebetu od wpłaty 35 zł, jeśli dokonasz rejestracji za pośrednictwem linku promocyjnego i wpiszesz kod NBVIP. Na graczy już posiadających konto czeka również bonus 20 zł za pierwszy zakład postawiony przez aplikację mobilną.

Kod promocyjny Noblebet:

 • bonus za kod przyznawany w formie freebetu od wpłaty
 • aż 30 dni gry bez podatku

TOTALbet kod promocyjny – 20 zł bez depozytu i 250 zł bez ryzyka

Kody promocyjne akceptuje również bukmacher TOTALbet. Rejestrując u niego konto z kodem TBVIP, zostaniesz uprawniony do dodatkowych 20 zł bez depozytu oraz zakładu bez ryzyka do 250 zł. W podstawie, bukmacher ten oferuje bardzo wysoki bonus od wpłaty o maksymalnej wartości nawet 5000 zł, które uwalniane są etapami, po każdym jednokrotnym obrocie depozytem. Możesz liczyć również na dwa freebety o łącznej wartości 40 zł, jeśli spełnisz określone w promocji warunki.

Kod promocyjny TOTALbet:

 • 20 zł przyznawane bez konieczności wpłacania depozytu
 • freebet wystarczy obrócić 1x (po kursie 2,0)

Totolotek kod promocyjny – zdobądź 25 zł bez depozytu

Bardzo ciekawą ofertę kodową dla swoich graczy wystawił również bukmacher Totolotek. Jeśli dokonasz u niego rejestracji z kodem TTVIP będziesz mógł zyskać bonus bez depozytu o wartości 25 zł. Na ofertę tego bukmachera w podstawie składa się jeszcze bonus 500 zł o wartości 100% pierwszego depozytu. Żeby uwolnić bonus powitalny od wpłaty należy obrócić trzy razy sumą pierwszego depozytu i bonusu.

Kod promocyjny Totolotek:

 • 14 dni na wykorzystanie freebetu
 • bonus 25 zł bez konieczności wpłacania depozytu

PZBUK kod promocyjny – darmowy zakład 20 zł

Na ofertę powitalną u bukmachera PZBUK składa się bonus o wartości 500 zł. Jest to bonus cashback od pierwszego przegranego zakładu wielokrotnego z minimalnym kursem 1,40 na każde zdarzenie. Ponadto gracz może otrzymać bonus 100 % od drugiej wpłaty do 50 zł na gry karciane. Jeśli zarejestrujesz się w PZBUK z jednym z kodów promocyjnych, będziesz mógł uzyskać dodatkowe 20 zł darmowego zakładu, dzięki któremu będziesz mógł sprawdzić możliwości serwisu po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Kod bonusowy PZBuk:

 • bonus 20 zł bez depozytu wyłącznie z kodem
 • niskie wymagania obrotowe (1x 2 zdarzenia po kursie min. 1,40 każdy)

Superbet kod promocyjny – 35 zł od depozytu

Możliwość rejestracji z pomocą linku promocyjnego i kodu umożliwia również Superbet. Dzięki niemu możesz uzyskać 35 zł od wpłaconego depozytu. Poza tym, na jego ofertę powitalną składa się również zakład bez ryzyka o wartości 1300 zł, bonus od depozytu 200 zł i bonus mobile od wpłaty 20 zł. Bonusem przyznanym z cashbacku, od wpłaty i mobile należy obrócić dwa razy na kuponach z kursem min. 1.80. Freebet wystarczy obrócić jeden raz po kursie 1.60.

Kod promocyjny Superbet:

 • 35 zł przyznawane w formie freebetu
 • niskie wymagania obrotowe freebetu (1x kurs 1,60)
Z kodem:
600zł615zł
Odbierz
Z kodem:
2520zł2555zł
Odbierz
Z kodem:
500zł525zł
Odbierz
Z kodem:
5040zł5310zł
Odbierz
Z kodem:
500zł520zł
Odbierz
Z kodem:
34233453zł
Odbierz

Czym są kody promocyjne?

Kody promocyjne, zwane również kodami bonusowymi i voucherami, są stosowane przez liczne firmy działające w szeroko pojętej branży e-commerce. Mają one na celu przyciągnięcie możliwie jak największej liczby klientów poprzez oferowanie im dodatkowych korzyści, na które mogą liczyć, jeśli podadzą podczas zakupu lub rejestracji specjalny ciąg liter i liczb. Praktyka ta jest często stosowana również przez bukmacherów online, którzy z reguły umożliwiają wpisanie kodu w przeznaczonym do tego polu w formularzu rejestracyjnym.

Kody promocyjne do legalnych bukmacherów znajdziesz w Internecie, m. in. w serwisach sportowych i informacyjnych. Na naszej stronie zamieściliśmy najlepsze oferty tego typu dostępne w sieci, zebrane w jedno miejsce. Pamiętaj, że aby mieć 100% pewność, że dany kod zadziała, najlepiej skorzystać z linku promocyjnego. Dzięki temu, treść kodu zostanie automatycznie przypisana w odpowiednie pole, gwarantując, że po spełnieniu warunków promocji do Twojego konta dodane zostaną dodatkowe środki na darmowe zakłady.

Jak skorzystać z kodu promocyjnego?

Jeśli zamierzasz zarejestrować się u któregoś z bukmacherów skorzystaj podczas rejestracji z kodu promocyjnego, żeby zyskać możliwość zwiększenia wartości pakietu powitalnego. Gdy już wybrałeś zakłady, do których chcesz dołączyć kliknij w przycisk „Rejestracja”, „Zarejestruj się” lub „Załóż konto”. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego, w którym będziesz musiał wypełnić pola ze swoimi danymi. Część bukmacherów ma opcję szybkiej rejestracji. Co to oznacza? Że formularz zawiera tylko kilka podstawowych danych, a sam proces zajmuje zaledwie minutę. Nie jest też konieczne wysyłanie skanu dowodu tożsamości, musisz to zrobić dopiero w momencie wypłaty środków. Przy pełnej rejestracji formularz zawiera więcej pól do wypełnienia, między innymi adres zamieszkania i datę urodzenia.

W formularzu znajdziesz też pole nazwane „Kod promocyjny” lub „Kod bonusowy”. Tam wpisujesz kod promocyjny dostępny na naszej stronie. Tylko u niektórych bukmacherów, dokonując szybkiej rejestracji, otrzymasz wszystkie bonusy na start (STS, eWinner), te standardowe i te dostępne z kodem. Dlatego zanim założysz konto sprawdź czy nie jest konieczne założenie konta stałego.

Wszystkie informacje dotyczące tego, jak założyć konto u legalnych bukmacherów online, co zrobić by odebrać bonus, kody bonusowe i jakie są warunki obrotu bonusami znajdziesz na naszej stronie.

FAQ

Który bukmacher oferuje najlepszy kod promocyjny?

Najlepszy kod promocyjny znajdziesz u bukmacherów: Fortuna, STS i forBET. Rejestrując się z kodem można otrzymać u tych buków dodatkowe bonusy niedostępne w standardowej ofercie. W Fortunie pakiet na start może wynieść do 2770 zł, w STS do 1504 zł, zaś w forBET do 2450 zł.

Gdzie wpisać kod promocyjny do bukmachera?

Kod promocyjny należy wpisać w formularzu rejestracyjnym na stronie wybranego bukmachera. Będzie tam pole nazwane: "kod promocyjny" lub "kod bonusowy" i tam należy wpisać wybrany kod. U większości bukmacherów pole kodowe znajduje się właśnie w formularzu.

Czy każdy bukmacher internetowy ma swój kod bonusowy?

Nie. Część bukmacherów nie udostępnia kodów, które powiększają pakiet bonusów powitalnych, jednak większość z nich posiada takie opcje.

Czy do jednego bukmachera można znaleźć więcej kodów?

Tak, w sieci można znaleźć wiele stron, które oferują kody promocyjne do bukmacherów. Sprawdziliśmy je wszystkie, abyś sam nie musiał tego robić i wybraliśmy te najkorzystniejsze. W naszym zestawieniu znajdziesz 10 najlepszych kodów promocyjnych do bukmacherów online.

Czy kody promocyjne są darmowe?

Tak! Na naszej stronie znajdziesz darmowe kody promocyjne do bukmacherów online. Wystarczy wpisać je w formularzu i cieszyć się pakietem powitalnym.

Co to są kody promocyjne bez depozytu?

Kody promocyjne bez depozytu to kody, dzięki którym gracz otrzyma bonus bez wpłaty. Wystarczy, że podczas rejestracji wpisze kod i otrzyma darmowy bonus bez konieczności wpłacania depozytu. Taką opcję znajdziemy między innymi u bukmachera TOTALbet.