Fortuna Kod Promocyjny

Kod promocyjny Fortuna bonusy VIP

Wpisz Fortuna kod promocyjny podczas rejestracji konta, a otrzymasz wyższy niż standardowo bonus od wpłaty. Zamiast 2000 zł aż 2150 zł bonusu od drugiej wpłaty. Do tego bonus bez depozytu 20 zł i najwyższy na rynku zakład bez ryzyka do 600 zł. Sprawdziliśmy wszelkie kody do Fortuny i ta promocja jest najlepsza z możliwych.

Jaki jest Fortuna Kod Promocyjny 2021?

Spis treści

Kod promocyjny Fortuna dla nowych graczy to FORTUNAVIP. To najkorzystniejszy kod dla graczy, który uprawnia do otrzymania bonusów do 2770 PLN. Rejestrując się u bukmachera wpisz Fortuna kod promocyjny i zgarnij najwyższy możliwy bonus w tych zakładach. Kody bonusowe na efortuna.pl to okazja do zgarnięcia dodatkowych 20 złotych zupełnie za darmo (w formie punktów FKP). Standardowy bonus Fortuna to bonus od drugiej wpłaty do 2000 zł, jednak wpisując kod promocyjny Fortuna uzyskasz 150 zł więcej. Czysty zysk w postaci 150 złotych! Na start otrzymasz też bardzo dobry zakład bez ryzyka do 600 zł.

Co jeszcze otrzymasz z kodem bonusowym Fortuna? Dostęp do wszystkich promocji dla graczy, tych stałych i okazjonalnych oraz do programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus.

Dołącz do graczy Fortuny i odbierz dostęp do bonusów i promocji na Wrzesień 2021:

 • Bonus AKO BOOST – wyższe kursy na najciekawsze wydarzenia,
 • Fortuna Klub Plus – program lojalnościowy dla graczy,
 • Happy Hours Fortuna, czyli 14% więcej do wygranych kuponów AKO,
 • Early Cashout – zamknij i wypłać postawiony kupon w trakcie trwania spotkania,
 • Przyprowadź kumpla – bonus 100 PLN za polecenie,
 • Mistrzostwa Typerów – bonusy za wygrane kupony i kupony AKO,
 • Wirtualne Sporty – szybka gra i szybka kasa w ciągu kilku minut.
Fortuna rejestracja z kodem promocyjnym
Fortuna rejestracja z kodem promocyjnym

Jak zarejestrować konto na efortuna.pl?

By otrzymać bonus powitalny Fortuna, móc stawiać zakłady i mieć dostęp do wszystkich promocji bukmacherskich, musisz przejść przez proces rejestracji. Jak założyć konto i gdzie wpisać Fortuna kod promocyjny? Poniżej krótka instrukcja szybkiej rejestracji Fortuna.

 1. Wejdź na stronę efortuna.pl. Klikając w nasz link zostaniesz przekierowany na stronę internetową bukmachera Fortuna, a dokładniej do formularza rejestracyjnego.
 2. Uzupełnij dane w formularzu. By założyć konto w Fortunie musisz podać kilka informacji o sobie: pseudonim, hasło, pin kod, adres e-mail, imię, nazwisko, numer telefonu, PESEL i określić źródło swojego dochodu.
 3. Wpisz kod promocyjny Fortuna. W ostatnim polu w formularzu należy wpisać kod promocyjny Fortuna 2021: FORTUNAVIP. Dzięki niemu otrzymasz najwyższy pakiet powitalny na start.
 4. Zaznacz zgody i oświadczenia. Na koniec musisz zaakceptować regulamin, wyrazić chęć otrzymania bonusu powitalnego, potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią i opcjonalnie wyrazić zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych.
 5. Zarejestruj konto Fortuna. Kliknij przycisk „Zarejestruj” i ciesz się grą. Korzystaj z bonusów i promocji bukmacherskich. WAŻNE: by skorzystać z bonusu bez depozytu na start musisz przejść pełną Fortuna rejestrację podając numer konta i wysyłając zdjęcie dowodu tożsamości.

Szybka Fortuna rejestracja a pełna rejestracja – czym się różnią?

Formularz rejestracyjny Fortuna
Formularz rejestracyjny Fortuna

Osoby, które chcą założyć konto w Fortunie mogą przejść przez opcję -szybka rejestracja Fortuna. Proces ten trwa krócej niż pełna rejestracja dzięki czemu szybciej możemy rozpocząć grę. Uzupełnienie danych wymaganych przy tej opcji zajmuje zaledwie chwilę. Na podany przez siebie adres mailowy otrzymasz link aktywacyjny. Mając konto tymczasowe możesz wpłacać depozyty i obstawiać zakłady. Nie możesz jednak wypłacać środków zgromadzonych na koncie.

Szybka Fortuna rejestracja umożliwia otrzymanie dwóch Fortuna bonusów jakie ma w swojej ofercie powitalnej. Otrzymasz zakład bez ryzyka 600 zł oraz bonus do 2150 zł od drugiego depozytu (dostępny z kodem bonusowym Fortuna). Aby otrzymać bonus bez depozytu musisz założyć konto stałe. Ze względów prawnych na koncie tymczasowym obowiązuje limit wysokości wygranej na jednym kuponie, który wynosi 2279,99 zł oraz kwota maksymalnego depozytu na poziomie 5000 zł.

Zawierać zakłady na koncie tymczasowym możesz przez 28 dni. Po upływie tego czasu musisz przejść przez proces pełnej Fortuna rejestracji i dosłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Po przekształceniu konta na stałe otrzymasz trzeci Fortuna bonus powitalny- bonus bez depozytu 20 zł w postaci punktów Fortuna Klub Plus.

Istnieje również możliwość przekształcenia konta tymczasowego w stałe bez konieczności wysyłania skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Jest to możliwe dzięki narzędziu mojeID. Fortuna nawiązała współpracę z Krajową Izbą Rozliczeniową i dzięki temu możliwa jest szybka weryfikacja tożsamości za pomocą bezpiecznego logowania do systemu bankowego. Opcja jest dostępna dla klientów następujących banków: PKO BP, Pekao SA, ING, Inteligo, Getin Bank i Banków Spółdzielczych z grupy BPS. Aby przekształcić konto w stałe używając narzędzia mojeID należy w panelu zarządzania kontem w Fortunie wybrać opcję weryfikacji mojeID. Zostaniesz przekierowany na stronę Krajowej Izby Rozliczeniowej. Wybierz swój bank i postępuj zgodnie z komunikatami. Fortuna jako pierwszy bukmacher umożliwiła rejestrację konta bez przesyłania skanów dowodu. Należy się za to duży plus.

Dodajmy, że wiele osób, które chcą przejść na stronę tego bukmachera, by założyć konto, wpisuje w wyszukiwarkę adres: fortuna pl, natomiast zakłady te znajdują się pod adresem efortuna pl. Warto o tym pamiętać.

Jak obrócić bonus powitalny?

Wszystkie bonusy jakie otrzymasz za rejestrację podlegają wymogom obrotu. W przypadku Fortuny warunki są bardzo dobre, jedne z najlepszych wśród legalnych bukmacherów online. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz skorzystać z bonusów musisz je aktywować po pierwszym logowaniu się na swoje konto gracza, w sekcji „Moje bonusy”.

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Zakład bez ryzyka do 600 PLN: obrót 1x bonus, bez wymogu kursowego bez limitu
Bonus bez depozytu 2800 pkt. FKP (20 PLN): obrót 1x bonus, bez wymogu kursowego do końca roku kalendarzowego
Bonus od depozytu do 2150 PLN: obrót 1x 20 % depozytu, kurs min. 1.80 + obrót 4x depozytu, kurs min. 1.80 30 dni

Fortuna zakład bez ryzyka należy obrócić tylko raz po dowolnym kursie. Należy to zrobić w dowolnym czasie. Pamiętaj jednak, że masz 3 dni na aktywację bonusu. W przypadku bonusu bez depozytu również wystarczy obrócić nim raz po dowolnym kursie. Mamy na to czas do końca roku kalendarzowego.

Trochę bardziej wymagające są warunki obrotu bonusem od wpłaty i różnią się one od poprzednich. Aby otrzymać bonus od depozytu musimy obrócić właśnie depozytem. Najpierw kwotą równą 20 % depozytu obrócić jeden raz na kuponie z kursem min. 1.80. Uwolni to wtedy 20 % bonusu. Następnie obrócić kwotą równą czterokrotności depozytu po kursie min. 1.80. Wtedy otrzymamy pozostałe 80 % bonusu. Niestety na spełnienie tych warunków mamy tylko 14 dni.

Jaki bonus powitalny w Fortunie otrzymasz?

Przejdź na stronę Fortuny z naszego linku (lub wpisz adres strony bukmachera w wyszukiwarce i otwórz formularz rejestracyjny) i załóż darmowe konto gracza. Jeśli kliknąłeś w nasz link pole z kodem promocyjnym będzie już uzupełnione kodem FORTUNAVIP. Jeśli wszedłeś na stronę bukmachera przez wyszukiwarkę kod musisz wpisać własnoręcznie. Od tego momentu będziesz mógł skorzystać z bonusu od drugiej wpłaty do 2150 zł. Poza tym nowy gracz otrzyma zakład bez ryzyka do 600 zł i bonus bez depozytu 20 zł.

Bonus bez depozytu 20 PLN

Warunki:

 • przejdź pełną rejestrację w Fortunie
 • bonus w postaci 2800 punktów FKP zostanie dodany do 3 dni od rejestracji
 • utwórz kupon SOLO lub AKO po dowolnym kursie
 • umieść na kuponie dowolne zdarzenie/zdarzenia poza sportami wirtualnymi i grami karcianymi
 • stawkę zakładu opłać punktami (okienko poniżej poniżej stawki na kuponie)
 • wygraną z kuponu postawionego za bonus możesz wypłacić
 • bonus ważny do końca roku kalendarzowego

Jednym z dwóch najbardziej pożądanych przez graczy bonusów na start jest ten, który otrzymują bez wpłaty. Zakłady bukmacherskie Fortuna zadbały także o to, żeby nowi użytkownicy dostali taki freebet. Wystarczy zarejestrować konto u tego bukmachera, a otrzymasz 20 PLN bez depozytu przyznane w formie 2800 punktów FKP (Fortuna Klub Plus). Środki możesz przeznaczyć na dowolny zakład z oferty, wystarczy jeden obrót po dowolnym kursie, by móc wypłacić bonus Fortuna. Pamiętaj jednak, że z tego bonusu możesz skorzystać dopiero po przekształceniu konta na stałe, czyli po podaniu numeru konta i wysłaniu skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości.

Fortuna zakład bez ryzyka na start

Warunki:

 • zarejestruj konto w Fortunie (stałe lub tymczasowe)
 • wpłać depozyt i postaw pierwszy zakład za środki własne (do 5 dni od rejestracji)
 • umieść na kuponie dowolne zdarzenie/zdarzenia poza: grami karcianymi, sportami wirtualnymi, zakładami z ofert Hit Dnia, EXPERT+ i Superoferta
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot pełnej stawki kuponu (do 24 godzin od rozliczenia kuponu)
 • cashback przeznacz na dowolny zakład w dowolnym czasie

Kolejnym bonusem na start, który uwielbiają gracze jest Fortuna zakład bez ryzyka. Oznacza to, że gracz wpłaca depozyt i stawia za niego zakład. Jeśli przegra Fortuna bukmacher zwróci mu postawioną stawkę. Fortuna posiada najwyższy cashback na start wśród legalnych bukmacherów i wynosi on 600 zł. Co ważne, Fortuna bierze na siebie podatek od zakładu, zatem typując zakład za 600 zł w razie przegranej otrzymasz zwrot równy 600 zł. Bukmacher ma też bardzo korzystne wymogi obrotu tym bonusem, wystarczy obrócić nim jeden raz po dowolnym kursie. To bardzo dobra Fortuna oferta, zwłaszcza dla osób, które zaczynają zabawę z zakładami i boją się stracić swoje środki. Pamiętaj jednak, że po rejestracji musisz w ciągu trzech dni aktywować zakład bez ryzyka w zakładce „Moje bonusy” na swoim koncie gracza.

Fortuna bonus od wpłaty

Możesz wykorzystać Fortuna bonus powitalny, który podwaja Twoją drugą wpłatę do 2000 złotych. Używając podczas rejestracji kody promocyjnego Fortuna bonus może wynieść aż 2150 zł. Jak to działa? Przechodzisz do Fortuna logowanie na stronie bukmachera i akceptujesz bonus w sekcji „moje bonusy”. Należy to zrobić w ciągu trzech dni wpłaty pierwszego depozytu. Następnie w ciągu 5 dni od akceptacji wpłacasz drugi depozyt i otrzymujesz bonus 100 % od wpłaty do 2150 zł. Kolejna część to obrót i jest on podzielony na dwa kroki:

 • obrót 1x kwotą równą 20 % wartości wpłaty na kuponie z kursem min. 1.80; gracz otrzyma bonus w wysokości 20 % depozytu do maksymalnej kwoty 430 zł; obrotu należy dokonać w ciągu 14 dni od wpłaty
 • obrót 4x depozyt na kuponach z kursem min. 1.80; gracz otrzyma bonus w wysokości 80 % depozytu do kwoty 1720 zł; obrotu należy dokonać w ciągu 14 dni od wpłaty

Fortuna bonus

Każdy bukmacher w swojej ofercie posiada promocje dla nowych graczy i te przeznaczone dla już zarejestrowanych osób. Oferty powitalne buków bardzo różnią się od siebie. Niektórzy na początek stawiają na wysoki bonus od depozytu, inni chcą zachęcić do rejestracji zakładem bez ryzyka, jeszcze inni proponują bonus bez depozytu.

Fortuna bonus na start zawiera wszystkie trzy wymienione wyżej promocje. Zatem można śmiało powiedzieć, że jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce ma bardzo dobrą ofertę powitalną i z czystym sumieniem ją polecamy.

Bukmacher nie zapomina też o swoich stałych graczach. Fortuna stworzyła program lojalnościowy Fortuna Klub Plus, w którym gracze zbierają punkty. Mogą je później wymienić na freebety i różnego rodzaju Fortuna bonusy. Fortuna prowadzi też Mistrzostwa Typerów, w których do zdobycia są atrakcyjne nagrody. Są również Happy Hours, które zwiększają kursy. Są też kupony Ekspert+ , gdzie Fortuna nagradza graczy za poprawne wytypowanie konkretnych zdarzeń. Oczywiście poza wymienionymi wyżej Fortuna promocjami, są też okazjonalne akcje, organizowane z okazji ważnych wydarzeń sportowych. Można w nich wygrać atrakcyjne bonusy.

Czy warto skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna?

Zdecydowanie warto użyć kodu promocyjnego Fortuna podczas rejestracji. Nic to nie kosztuje, a można otrzymać wyższy bonus od wpłaty. Do tego kod aktywuje też wszystkie inne bonusy powitalne. Nie zapominajmy też o niezwykle korzystnych wymogach obrotu, które w przypadku zakładu bez ryzyka i bonusu bez depozytu to zaledwie jeden obrót. Pamiętaj jednak, że wszystkie bonusy otrzymasz tylko po pełnej rejestracji.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2021

BukmacherBonus na start 2021Kod bonusowy
 Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 279 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebety + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

Fortuna zakłady bukmacherskie oferta

Zakłady bukmacherskie Fortuna oferta
Zakłady bukmacherskie Fortuna – oferta

Fortuna Zakłady Bukmacherskie istnieją od 1996 roku, jednak z początku działały w Polsce pod nazwą Profesjonał. 23 stycznia 2012 roku bukmacher uzyskał licencję Ministra Finansów (nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565) na prowadzenie zakładów wzajemnych również online. Nie ma wątpliwości, że Fortuna jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce i rozpoznawalną marką. Większość graczy posiada konto u tego buka i większość jest bardzo zadowolona z oferty. Aktualnie Fortuna posiada około 580 punktów stacjonarnych przyjmowania zakładów w naszym kraju oraz tysiące graczy typujących na stronie efortuna.pl. Zatrudnia ponad 700 pracowników. W 2016 roku prezesem Fortuna Zakłady Bukmacherskie został Konrad Komarczuk.

Fortuna – legalny bukmacher doceniany w branży

Warto wspomnieć, że 6 stycznia 2019 r. podczas Gali 84. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na najlepszego sportowca roku Fortuna Zakłady Bukmacherskie Online zostały uhonorowane tytułem Mecenasa Polskiego Sportu. Ponadto dwukrotnie zdobyły tytuł Bukmacher Roku w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez serwis legalnibukmacherzy.pl. Naszym zdaniem wyróżnienia dla Fortuny są w pełni zasłużone, gdyż zakłady znane są z tego, że przeznaczają sporo środków na rozwój sportowy młodzieży i są także sponsorem wielu drużyn i związków. Fortuna wspiera między innymi pierwszą ligę piłki nożnej w Polsce, Puchar Polski i Polski Związek Narciarski. Ponadto sponsoruje Legię Warszawa, Miedź Legnica, Stomil Olsztyn i Radomiak Radom.

W czerwcu 2020 roku ogłoszono informację, że Fortuna podpisała również dwuletnią umowę z federacją KSW. Bukmacher będzie sponsorem wszystkich gal jednej z największych federacji MMA w 2020 i 2021 roku. Tak rozpoczęcie współpracy skomentował prezes Fortuny:

KSW to uznana i niezwykle szeroko rozpoznawalna marka w świecie sportów walki,
dlatego wierzymy, że dzięki tej współpracy Fortuna umocni się na pozycji bukmachera
pierwszego wyboru dla wszystkich pasjonatów MMA i dotrze do jeszcze liczniejszej grupy
osób śledzących każde wydarzenie organizowane przez Federację KSW – mówił Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Na swoim instagramie zakłady bukmacherskie online Fortuna prowadzą również zabawę „Zadaj pytanie”. Bukmacher zaprasza znanych gości ze świata sportu i branży bukmacherskiej, a internauci mogą zadawać im pytania.

Fortuna oferta na zakłady

W Fortunie gracze mogą typować zdarzenia z ponad 20 dyscyplin sportowych, z tych mniej popularnych znajdziemy tu zakłady na: florbal, bowls, lotki czy piłka wodna. Najciekawsze ligi i zdarzenia są wyróżnione na górze strony, po lewej. Oferta Fortuna na zakłady przedmeczowe i live jest jedną z najbogatszych wśród bukmacherów.

W najpopularniejszych wydarzeniach sportowych gracze mają do wyboru szeroki wybór rynków zdarzeń, oczywiście najwięcej ich jest w meczach piłki nożnej nawet ponad 100 możliwości do wyboru. Na e Fortuna znajdziesz zakłady na ligi piłkarskie z 30 krajów, turnieje polskie, europejskie i światowe.

Dodatkowo na samej górze dyscyplin do wyboru znajdują się sekcje: SUPEROFERTA+, BONUS AKO, HIT DNIA i EKSPERT+. Gracze znajdą tam zdarzenia z podwyższonymi kursami i wyższą wygraną.

Zakłady Fortuna live

Jeśli chodzi o ofertę zakładów na żywo w Fortunie to uznajemy ją za jedną z najlepszych na rynku. Liczba dyscyplin do wyboru jest naprawdę duża, są to między innymi: piłka nożna, tenis, hokej, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, esport, badminton i tenis stołowy.

Dostępna w menu głównym sekcja „Fortuna zakłady live” jest bardzo intuicyjna i nie powinni mieć problemu z jej obsługą nawet osoby, które nie grały wcześniej online. Dostępne są wizualizacje meczów, a w wielu przypadkach również transmisje na żywo. Dla ułatwienia można skorzystać z kalendarza, z którego możemy się dowiedzieć jakie zakłady live bedą dostępne w ofercie danego dnia i w najbliższym czasie.

Zakłady na esport

U jednego z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce wytypujemy również wyniki zdarzeń esportowych. Dostępne są zakłady przedmeczowe i na żywo na esport. Niestety, musimy przyznać, że oferta na ten rodzaj zakładów nie jest zbyt bogata, mamy do wyboru zaledwie kilka gier, m.in. League of Legends, Counter Strike i Dota 2. Zdecydowanie oferta Fortuna na esport powinna zostać poszerzona o nowe gry i rynki zdarzeń.

Fortuna zakłady specjalne

Braki w esportach nadrabia Fortuna w zakładach specjalnych. Znajdziemy w ofercie zdarzenia z kategorii polityka, rozrywka i społeczeństwo. Zakłady dotyczą nie tylko wydarzeń w Polsce, ale głównie najważniejszych zdarzeń na świecie, takich jak wybory prezydenckie w USA, Oscary, BAFTA czy pytania o to co wydarzy się w najbliższym roku. Zakłady specjalne to ciekawa alternatywa, gdy chcemy odpocząć od sportu.

Sporty wirtualne

Ciekawą alternatywą dla klasycznych zakładów sportowych są sporty wirtualne, czyli symulacje komputerowe konkretnych zdarzeń sportowych, które można typować. Fortuna dysponuje zakładami na sześć dyscyplin virtuali:

 • piłkę nożną,
 • wyścigi konne i psów,
 • wyścigi samochodowe,
 • żużel,
 • tenis.

Wizualizacje stoją na wysokim poziomie co uatrakcyjnia ofertę na sporty wirtualne. Fortuna umożliwia również łatwy dostęp do statystyk, które pomogą nam w typowaniu.

Ligi Wirtualne

W ofercie Fortuny pojawił się nowy produkt, czyli Ligi Wirtualne. To rozgrywki piłkarskie, które odwzorowują najlepsze ligi w Europie. Przebieg wirtualnego meczu jest generowany na podstawie statystyk realnych drużyn i graczy. Ligi Wirtualne znajdują się w ofercie zakładów na piłkę nożną i można typować zakłady prematch i live.

Mecze trwają tak jak w rzeczywistości – 90 minut. Dostępne jest 12 lig: Liga Mistrzów, 1. Anglia, 1. Austria, 1. Francja, 1. Grecja, 1. Hiszpania, 1. Holandia, 1. Niemcy, 1. Portugalia, 1. Rosja, 1. Turcja, 1. Włochy. Do wyboru jest kilkanaście rynków zdarzeń, poza klasycznym 1×2 i zakładami na wynik, są także rynki na liczbę goli, handicapy, zwycięzców połów, przedział bramek i tym podobne.

Ponadto Fortuna wzbogaciła ofertę o wirtualne turnieje tenisa.

Fortuna zakłady na gry karciane

Po STS, forBET, TOTALbet i BetX również Fortuna zdecydowała się na wprowadzenie do oferty zakładów na gry karciane. W zakładce Bet on Games można typować bakarata i pokera. Póki co to jedyne dostępne gry, ale nie mamy wątpliwości, że wkrótce pojawią się kolejne. Symulację gry prowadzi na żywo posługująca się językiem angielskim krupierka. W bakaracie rozdaje ona po dwie karty dla gracza i bankiera. W niektórych przypadkach jedna ze stron otrzymuje trzecią kartę. Wygrywa ta strona, która zbierze sumę punktów najbardziej zbliżoną lub równą 9. W Fortunie dostępne są dwa stoły bakarata. Można typować zwycięstwo jednej ze stron, remis, parę gracza lub bankiera, doskonałą parę, dowolną parę i małą. Z kolei w pokerze mamy sześć rąk a zadaniem gracza jest wytypować tę, która zwycięży.

Fortuna promocje dla graczy

Fortuna promocje bukmacherskie
Fortuna promocje bukmacherskie

Fortuna zakłady internetowe w stałej ofercie posiadają kilka interesujących promocji dla graczy. Ciekawą opcją jest zbieranie punktów za kupony w Fortuna Klub Plus oraz Mistrzostwa Typerów, czyli całorocznej promocji, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Punkty FKP Fortuna – co to?

Każdy zarejestrowany w Fortunie gracz może zostać członkiem Fortuna Klub Plus. Za każdy postawiony kupon gracz otrzymuje punkty, które z kolei może wymieniać na bonusy i darmowe zakłady. Za każde postawione 2 zł gracz otrzymuje 1 punkt FKP. Maksymalna liczba punktów, jakie można zdobyć jednego dnia to 300.
Dodatkowo dla członków FKP regularnie organizowane są specjalne Fortuna promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty w klubie Fortuny.

Mistrzostwa Typerów

Co roku od 1 stycznia do 31 grudnia odbywają się w Fortunie Mistrzostwa Typerów. Gracze rywalizują o miano tego najlepszego i o atrakcyjne nagrody.

Co miesiąc bukmacher wyróżnia nagrodami rzeczowymi i bonusami mistrzów typowania w rankingu ogólnopolskim oraz w rankingach prowadzonych w w punktach sprzedaży. By móc brać udział w mistrzostwach trzeba być członkiem Fortuna Klub Plus.

Fortuna bonus AKO

Wiele osób zastanawia się czym są bonusy AKO w Fortunie. Konstruując kupon AKO z min. 5 zdarzeniami można wygrać więcej. Przy tylu zdarzeniach do wygranej zostanie dodany bonus +7%. Za sześć zdarzeń jest już to bonus +10%, za siedem +15% i tak dalej. Maksymalny bonus może wynieść +50% i zostanie on dodany do wygranego kuponu z nim. 14 zdarzeniami. Każde zdarzenie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.15.

Ekspert +

Gracze Fortuny mogą też korzystać z promocji Ekspert +, w której do wygrania są bonusy od 10 000 do 100 000 tys. zł do podziału na wszystkie wygrane Eksperty+.

Ekspert + to kupon, w którym można wytypować aż 20 piłkarskich pojedynków z różnych lig. Fortuna proponuje od 10 do 20 zdarzeń, z których możesz wybrać i wytypować co najmniej 8, by skorzystać z eksperckiego kuponu. Im więcej zdarzeń wytypujesz, tym większy bonus ci przysługuje. Wszystkie zdarzenia muszą być trafione.

Happy Hours w Fortunie

Fortuna zmieniła zasady swojej promocji Happy Hours. Kiedyś obowiązywała ona tylko w dwa dni tygodnia, później codziennie przez całą dobę, zaś aktualnie dostępna jest całą dobę dla zakładów live, zaś dla przedmeczowych w określonych godzinach. Bonus kursowy podwyższający wygraną o 14 % jest dodawany automatycznie do każdego kuponu live z min. 3 zdarzeniami i do kuponów prematch z min. 3 zdarzeniami postawionymi od pn. do pt. w godzinach: 16:00-18:00 oraz w weekend w godzinach 12:00-15:00. Stawka kuponu jest dowolna. Minimalny kurs zdarzenia na kuponie wynosi 1.30.

Numer polecającego Fortuna

W formularzu rejestracyjnym bukmachera Fortuna znajduje się pole: Numer Twojego Polecającego. Co należy w nim wpisać? Fortuna ma w ofercie promocję Przyprowadź Kumpla. Polega ona na zachęceniu znajomych do rejestracji w Fortunie, dzięki temu można zgarnąć bonus do 100 zł. Wysokość bonusu zależy od obrotu zaproszonych przez ciebie znajomych.

Kumpel obstawi za:

 • 50 zł – 149,99 zł otrzymasz 10 zł
 • 150 zł – 299,99 zł otrzymasz 30 zł
 • 300 zł – 599,99 zł otrzymasz 50 zł
 • 600 zł lub więcej  otrzymasz 100 zł

Zatem Numer Twojego Polecającego to nic innego jak numer konta Fortuna znajomego, który zachęcił Cię do rejestracji u tego bukmachera. Gdy wpiszesz ten Fortuna kod bonusowy, znajomy dostanie bonus.

Fortuna TV – oglądaj transmisje na żywo

Bukmacher Fortuna słynie z dobrej oferty dla graczy, zadbał też o transmisje live z ciekawych wydarzeń sportowych. Zarejestrowani użytkownicy Fortuny mogą oglądać na żywo piłkę nożną, tenisa, koszykówkę, hokeja na lodzie, siatkówki, tenisa stołowego, piłki ręcznej, baseballa, badmintona czy esportów. Przy wydarzeniach, z których jest prowadzona transmisja znajdziesz specjalnym symbol.

By móc obejrzeć transmisje na Fortuna TV trzeba zalogować się na swoje konto gracza i postaw w czasie 7 dni przed interesującym cie spotkaniem dowolny zakład.

Fortuna forum

Bardzo popularne wśród graczy jest Fortuna forum. Użytkownicy mogą się na nim dzielić swoimi typami, informują się o ciekawych zakładach czy chwalą swoimi wygranymi. Można liczyć na dobrą radę i rozmowę z osobami, które mają podobne zainteresowania. Z forum Fortuna mogą korzystać wszyscy zarejestrowani gracze tego bukmachera.

Kursy w Fortunie

Bukmacher Fortuna oferuje dość wysokie kursy, obok Totolotka najwyższe na polskim rynku. Prowizja bukmacherska wynosi ok. 8-15% co jak na polskie warunki jest niezłym wynikiem. Zdecydowanie warto założyć jednak kilka kont u polskich bukmacherów, aby móc wybrać najwyższe kursy na wszystkie wydarzenia. Naszym zdaniem najlepiej wybrać co najmniej trzech bukmacherów: Fortunę, LVBET i Totolotek.

Obstawianie zakładów w Fortunie odbywa się sprawnie, a gracze mają do wyboru ciekawe wydarzenia z kraju i ze świata – zarówno te popularne, jak i mecze z mniej obleganych dyscyplin sportowych. Nieco inaczej przedstawia się liczba zakładów zagranicznych. Oczywiście w Fortunie nie zabraknie najważniejszych wydarzeń ze świata, ale już tych dotyczących mniejszych lig, owszem.

Fortuna na telefon, czyli darmowa aplikacja

Aplikacja mobilna Fortuna
Aplikacja Fortuna

Trzeba przyznać, że aplikacja na urządzenia mobilne bukmachera Fortuna prezentuje się naprawdę dobrze. Pamiętaj o kodzie rejestracyjnym aktywującym wyższy Fortuna zakład bez ryzyka, gdyż działa on również dla nowych graczy którzy planują założyć konto poprzez formularz mobilny. Fortuna aplikacja jest kompatybilna z każdym oprogramowaniem (iOS, Android itp.) nie musisz się więc martwić czy zadziała na Twoim urządzeniu. Od teraz postawisz zakład przedmeczowy prosto z telefonu czy tabletu oraz obejrzysz transmisje na żywo podczas której będziesz mógł spokojnie stawiać zakłady live.

Intuicyjna Fortuna aplikacja dysponuje szybkimi płatnościami, dostępem do statystyk, transmisji z wydarzeń sportowych i wizualizacji. Są również powiadomienia push.

Jeśli nie chcesz pobierać aplikacji istnieje również opcja korzystania z wersji mobilnej strony. Jest ona szybka i sama dostosuje się do twojego urządzenia, wystarczy, że wejdziesz przez telefon na efortuna.pl.

Wpłaty i wypłaty

Fortuna wpłaty i wypłaty
Fortuna metody płatności

Niezwykle ważnym elementem u każdego bukmachera są metody płatności. Każdy gracz jest inny i może mu odpowiadać inna metoda, dlatego warto, aby miał wybór. Na szczęście Fortuna zadbała o to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Depozyt można wpłacić za pomocą: Skrill, tpay.com, PayU, Mpay, BLIK oraz kart płatniczych Visa i MasterCard. Wszystkie te opcje działają natychmiastowo.

Trochę gorzej wygląda opcja wypłaty środków, gdyż nie są dostępne szybkie wypłaty. Jedyną opcją jest przelew na konto bankowe. Min. kwota jaką można wypłacić to 2 zł. To trochę dziwne, że tak popularny bukmacher nie zdecydował się na wprowadzenie szybkich wypłat, z których można korzystać u większości buków. Wierzymy jednak, że Fortuna pomyśli nad taką opcją i ją wprowadzi.

Early cash out – nowa wersja

Nikt nie lubi tracić swoich pieniędzy, dlatego większość bukmacherów dysponuje opcją cash out, czyli możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu/kuponu. Na początku 2020 roku Fortuna znacznie ulepszyła swój early cash out, z którego można już korzystać na kuponach AKO i SOLO, w ofertach przedmeczowych i na żywo.

Informację o tym, czy dany kupon możesz wcześniej zamknąć czy nie, znajdziesz w zakładce „Moje kupony” oraz na podglądzie kuponu. Po kliknięciu w przycisk „Wypłać” pojawi się okno, w którym możesz potwierdzić chęć wcześniejszego zamknięcia kuponu. Gdy wybierzesz opcję „Wypłać teraz” definitywnie zamkniesz swój kupon. Zatwierdź skorzystanie z tej opcji, a otrzymasz potwierdzenie wypłaty. Ważna informacja: by skorzystać z cash out na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia.

Fortuna opinie – plusy i minusy bukmachera

Naszym zdaniem Fortuna to jeden z najlepszych wyborów, jakiego mogą dokonać osoby szukające odpowiedniego bukmachera. Na tę opinię składa się wiele elementów, ale są też pewne drobne niedociągnięcia.

Plusy:

 • atrakcyjne warunki obrotu bonusem powitalnym
 • transmisje na żywo z najciekawszych wydarzeń
 • dobry bonus na start
 • program lojalnościowy Fortuna Klub Plus

Minusy:

 • częste przerwy techniczne
 • brak kontaktu przez czat w aplikacji mobilnej

Jakie są jeszcze plusy Fortuny? Oprócz wspomnianego bonusu powitalnego ciekawie zaprojektowana jest również strona internetowa. Wchodząc w zakładkę „Zakłady internetowe” po lewej stronie wypisane są wszystkie aktualne wydarzenia sportowe, które możesz obstawiać. Do dyspozycji są też statystyki i wyniki na żywo. Wpłaty u bukmachera Fortuna odbywają się za pomocą kilku metod, m. in. Skrilla, PayU czy Ypay.com. Do tego Fortuna ma do dyspozycji złożenie depozytu w aż około 30 bankach. Podobnie jest w przypadku wypłat.

A minusy? W sumie nie ma ich zbyt wiele. Fortuna ma dobrą szeroką ofertę zakładów, czasem mogłyby kursy pojawiać się nieco szybciej, bo późne kursy to jedna z głównych wad tego serwisu. Problemem jest oczywiście podatek obrotowy wynoszący 12% wnoszonej stawki, jednak na to żaden z bukmacherów nic nie może poradzić. Forbet i Totolotek oddają częściowo podatek, jednak i taka sytuacja trwać wiecznie nie może. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, na szybką zmianę przepisów.

Opinie graczy

W naszym artykule staraliśmy się przedstawić obiektywną opinię i ocenę bukmachera Fortuna. Jednak równie ważne są odczucia samych graczy, w końcu to oni poprzez regularne typowanie są w stanie najwięcej powiedzieć o Fortunie. Jak ją oceniają?

Nie ma się do czego przyczepić. Dużo zakładów i rynków do wyboru. Fajne promocje. Czasami mogłyby być tylko wyższe kursy i byłoby idealnie – Michał P.

Ciągle przerwy techniczne. Często nie działa ani strona internetowa, ani aplikacja. Przez takie działania część graczy na pewno zrezygnuje i pójdzie do innego bukmachera – Krzysiek

Sprawdzałem już wielu bukmacherów i mogę ocenić, że Fortuna jest naprawdę ok. Oczywiście zawsze można się do czegoś przyczepić, ale nie ma problemów z wypłatami, zakłady są szybko rozliczane i jest bogata oferta. Polecam – Patryk90

FAQ

Co daje kod promocyjny Fortuna?

Kod promocyjny Fortuna to gwarancja otrzymania wyższej oferty powitalnej. Przejdź do formularza rejestracyjnego Fortuny i wpisz kod promocyjny. Co otrzymasz? Kod zwiększa bonus od wpłaty z 2000 na 2150 zł. Dodatkowo otrzymasz też bonus bez depozytu 20 zł w postaci punktów FKP i zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jak zarejestrować się w Fortunie z kodem promocyjnym?

Założenie konta jest bardzo proste. Kliknij w link w naszym artykule, a zostaniesz przekierowany do strony efortuna.pl. Otworzy się formularz rejestracyjny, w którym należy uzupełnić kilka informacji. Jest tam także pole "Kod promocyjny", które będzie uzupełnione kodem FORTUNAVIP. Następnie zaznacz zgody i oświadczenia i kliknij przycisk "Zarejestruj".

Bonus Fortuna na start - co otrzymam?

Fortuna bonus na start to możliwość otrzymania aż 2770 zł. Po pierwsze zakład bez ryzyka 600 zł, po drugie bonus bez depozytu 20 zł przyznawany w formie punktów FKP i po trzecie bonus od wpłaty 100 % do 2150 zł.

Jak otrzymać bonusy powitalne w Fortunie?

W przypadku bonusu od wpłaty po rejestracji konta gracz ma 3 dni na zaakceptowanie go w sekcji “Moje bonusy” i wpłatę pierwszego depozytu. Po akceptacji w ciągu 4 dni należy postawić pierwszy zakład za środki z konta depozytowego. W sumie trzeba obrócić depozytem 4 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 1.60. Na dokonanie obrotu gracz ma 30 dni. W przypadku zakładu bez ryzyka trzeba go aktywować w ciągu 3 dni w zakładce "Moje bonusy". W razie przegranej przyznany cashback należy obrócić w dowolnym czasie. Z kolei freebet bez depozytu można wykorzystać w dowolnym momencie.

Jak obrócić Fortuna bonus na start?

Bonus od wpłaty do 2150 zł: należy obrócić pierwszym depozytem 4 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, z min. kursem kuponu 1.60. Zakład bez ryzyka do 600 zł wystarczy obrócić raz po dowolnym kursie. Bonus bez depozytu również wystarczy obrócić raz po dowolnym kursie.

Co to są punkty FKP i na co mogę je wykorzystać?

Fortuna Klub Plus to program lojalnościowy dla graczy bukmachera Fortuna. Za każdy postawiony kupon otrzymasz punkty FKP. Każde wydane 2 zł daje 1 pkt. Każdy gracz może otrzymać maksymalnie 300 pkt. na dzień. Zgromadzone punkty można wykorzystać na: darmowe zakłady, bonusy zwiększające wkład, bonusy kursowe, nagrody z katalogu, zamówienia w e-shop itp.

Czy Fortuna jest bezpieczna?

Fortuna zakłady bukmacherskie są w pełni legalną i bezpieczną firmą działającą w Polsce. Posiada licencję Ministra Finansów z 2012 roku na prowadzenie zakładów wzajemnych online. Fortuna jest zobowiązana do bezpiecznego przechowywania danych graczy i wymaga tylko tych, które są konieczne.


2 komentarze

 • karol
  8 września 2021 o 21:09

  Witam, jakie są warunki obrotu bonusu od 2100 zł (od drugiego depozytu) . Posiadacie link do regulaminu?

  Pozdrawiam.

 • Kody Bonusowe
  9 września 2021 o 09:15

  Dzień dobry!

  Bonus od drugiej wpłaty w Fortunie wynosi 100 % do 2150 zł. Warunki: należy wpłacić pierwszy depozyt, następnie do 3 dni od wpłaty należy aktywować „bonus od drugiej wpłaty” w zakładce „bonusy”. W ciągu 5 dni od aktywowania bonusu od drugiej wpłaty należy wpłacić drugi depozyt. W ciągu 14 dni od wpłaty należy obrócić kwotą stanowiącą 20 % drugiego depozytu, wtedy gracz otrzyma bonus w wysokości 20 % drugiego depozytu maksymalnie do 430 zł (kurs min. 1.80). Potem należy obrócić kwotą równą 4-krotności drugiego depozytu w terminie 14 dni od wpłaty depozytu – wtedy gracz otrzyma bonus w wysokości 80 % wartości drugiego depozytu maksymalnie do 1720 zł (kurs min. 1.80). Maksymalny bonus wynosi 2150 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *