Najlepsze bonusy bukmacherskie 2021

Z roku na rok przybywa nowych legalnych bukmacherów w Polsce. Zanim wejdą na rynek dobrze się do tego przygotowują i startują z dobrze przemyślaną ofertą. Również zakłady, które działają od lat nie pozostają w tyle i ciągle udoskonalają swoje strony, aplikacje i oferty, by sprostać oczekiwaniom graczy. Jednak jednym z ważniejszych elementów, który decyduje o wyborze bukmachera jest bonus powitalny.

Spis treści

Można znaleźć różne opcje, od zakładów od depozytu po bonusy bez wpłaty. Jak zatem znaleźć najlepszy bonus bukmacherski? Sprawdziliśmy wszystkie oferty bukmacherów i w poniższym tekście wskażemy najlepsze bonusy bukmacherskie 2021.

Najlepsze bonusy bukmacherskie na start 2021 – ranking

Przeanalizowaliśmy bonusy bukmacherskie na start legalnych bukmacherów online dostępne z kodami promocyjnymi i wybraliśmy TOP 5 najlepszych bonusów powitalnych:

BukmacherBonus bukmacherskiOcenaKod promocyjnyRejestracja
Fortuna logo20 PLN bez depozytu
600 PLN zakład bez ryzyka
2150 PLN od wpłaty
9,5/10FORTUNAVIPODBIERZ BONUS
Logo STS25 PLN bez depozytu
239 PLN zakład bez ryzyka
1200 PLN od wpłaty
9/10STSVIPODBIERZ BONUS
forbet logo250 PLN zakład bez ryzyka
2000 PLN od wpłaty
200 PLN MaxiZysk
8,5/10FORBETVIPODBIERZ BONUS
ewinner logo115 PLN zakład bez ryzyka
500 PLN od wpłaty
8/10EWINVIPODBIERZ BONUS
Totalbet logo60 PLN bez depozytu
5000 PLN od wpłaty
250 PLN zakład bez ryzyka
8/10TBVIPODBIERZ BONUS
Najlepsze bonusy bukmacherskie 2021

W powyższej tabeli zestawiliśmy pięciu bukmacherów z najlepszymi ofertami na start. Podejmując decyzję braliśmy pod uwagę wysokość bonusów, ich rodzaje, kody promocyjne podwyższające bonusy, a także warunki obrotu. Po naszej analizie wybraliśmy pięć ofert, w których gracze znajdą najlepsze bonusy bukmacherskie. Są to oferty bukmacherów:

 • Fortuna
 • STS
 • forBET
 • eWinner
 • TOTALbet

Fortuna – najlepszy bonus powitalny 2021

Choć wszyscy wymienieni wyżej bukmacherzy oferują znakomite promocje na start, to naszym zdaniem na pierwsze miejsce wysuwa się bukmacher Fortuna. Po pierwsze, w jego ofercie znajdziemy aż trzy rodzaje bonusów na start. Jest to bonus od wpłaty, zakład bez ryzyka oraz bonus bez depozytu. Po drugie, w porównaniu z innymi bukmacherami Fortuna ma bardzo dobre warunki obrotu. Po trzecie rejestrując się w Fortunie z kodem promocyjnym można podwyższyć powitalny bonus od wpłaty.

Zatem nowy gracz może otrzymać od Fortuny bonus od drugiego depozytu 100% do 2150 zł. Tak wysoka kwota bonusu jest możliwa tylko z kodem promocyjnym Fortuna. Aby móc go wypłacić należy nim obrócić 4 razy po kursie min. 1.60. Kolejnym prezentem na start jest bonus bez depozytu o równowartości 20 zł. Są to środki, które gracz otrzymuje za samo zarejestrowanie konta, niezależnie od wpłaty. Przyznawane są w formie punktów Fortuna Klub Plus. Wystarczy, że gracz przeznaczy te środki na dowolny zakład z oferty, po dowolnym kursie i już można je wypłacić. Ostatnim, ale równie ciekawym bonusem jest zakład bez ryzyka, który wynosi 600 zł, co sprawia, że jest to najwyższy cashback na start na rynku. Jeśli gracz przegra swój pierwszy postawiony zakład bukmacher zwróci stawkę do 600 zł. Aby wypłacić bonus wystarczy jednokrotny obrót po dowolnym kursie. To według nas najlepszy bonus bukmacherski na start.

Rodzaje bonusów bukmacherskich na start

Jakie są rodzaje bonusów bukmacherskich?

Patrząc na oferty powitalne bukmacherów online możemy wyróżnić trzy najpopularniejsze rodzaje bonusów powitalnych. Są to: bonus od wpłaty, bonus bez depozytu i zakład bez ryzyka. Na czym polegają? Już wyjaśniamy.

 • Bonus od depozytu – nazywany również często bonusem od wpłaty. To środki, jakie gracz otrzymuje po wpłaceniu depozytu na konto gracza. Mogą one być przyznawane za pierwszą wpłatę lub/i kolejne. Większość bukmacherów posiada w ofertach powitalnych bonus od pierwszej wpłaty, ale zdarzają się również za drugą i trzecią. Zwykle od pierwszego depozytu można otrzymać 100% bonusu, oznacza to, że jeśli gracz wpłaci 200 zł to otrzyma bonus w wysokości 200 zł. W każdym przypadku przyznane środki bonusowe należy obrócić przed wypłatą.
 • Bonus bez depozytu – nazywany także freebetem. Jeden z najpopularniejszych bonusów wśród graczy. Są to środki, jakie otrzymuje gracz za samo założenie konta u bukmachera. Nie jest konieczne wpłacanie depozytu. W kwestii obrotu takim bonusem to różni on się dosyć znacząco wśród bukmacherów. Zdarza się, że wystarczy przeznaczyć go na dowolne zakłady i nie jest konieczny dalszy obrót. Są też przypadki, gdy trzeba nim obrócić 3 czy nawet 4 razy. Często otrzymanie freebetu jest możliwe tylko wtedy, gdy gracz wpisze kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera.
 • Zakład bez ryzyka – nazywany również cashbackiem lub bezpiecznym zakładem. Działa w następujący sposób: gracz stawia zakład, jeśli wygra otrzyma swoją nagrodę, zaś jeśli przegra otrzyma zwrot stawki zakładu do określonej kwoty. Zwykle przyznawany jest za pierwszy postawiony zakład po rejestracji. Są jednak przypadki, gdy można go otrzymać za pierwszy przegrany zakład lub cashback przyznawany jest za sumę stawek przegranych zakładów w określonym czasie. Zakład bez ryzyka należy obrócić przed wypłatą, a warunki wypłaty są różne u bukmacherów. Należy pamiętać, że często warunkiem otrzymania tego bonusu lub podwyższenia jego kwoty jest wpisanie kodu promocyjnego podczas rejestracji u bukmachera.

Najlepszy bonus bukmacherski

Naszym zdaniem najlepszy bonus bukmacherski na start to bonus bez depozytu. Choć jego wysokość w porównaniu do innych rodzajów bonusów jest niska, to są to jednak zupełnie darmowe środki. Wystarczy się zarejestrować i można postawić wybrany przez nas zakład bez wpłacania własnych środków. Dodatkowym atutem są również najatrakcyjniejsze warunki obrotu bonusów bez depozytu.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu 2021

Skoro wybraliśmy bonus bez depozytu za najlepszy rodzaj promocji powitalnej to warto pokazać, którzy bukmacherzy mają je w swojej ofercie i jakie są warunki ich otrzymania i wypłaty. Sprawą zajmiemy się krótko i kompleksowo, a dla osób które zainteresuje ten temat polecamy nasz artykuł o bonusach bez depozytu, w którym kompleksowo zajmujemy się tym tematem. Freebety oferuje zaledwie pięciu legalnych bukmacherów online:

 • Fortuna – wyżej wspomniana Fortuna, wybrana przez nas bukmacherem z najlepszymy bonusami bukmacherskimi na start posiada w ofercie bonus bez depozytu 20 zł przyznawany w formie punktów FKP. Przyznawany jest on za samą rejestrację i wystarczy go przeznaczyć na dowolne zakłady po dowolnym kursie. Dalszy obrót nie jest wymagany
 • STS – bonus jest nieco wyższy niż w Fortunie, bo wynosi 25 zł. Otrzyma go każdy gracz, który podczas rejestracji użyje kodu promocyjnego. Po założeniu konta środki zostaną dodane do konta bonusowego. Aby móc je wypłacić należy obrócić nimi 2 razy po kursie nie mniejszym niż 1.91.
 • TOTALbet – niezwykle ciekawa opcja otrzymania darmowych bonusów do… 60 zł. To najwyższa oferta z dostępnych wśród legalnych bukmacherów, jednak jest podzielona na etapy. Po rejestracji konta i przejściu pełnej weryfikacji, gracz otrzymuje 20 zł freebetu. Kolejne 5 zł przyznawane jest za udzielenie zgód marketingowych, dalej 5 zł za wpłacenie pierwszego depozytu, następne 5 zł za postawienie pierwszego zakładu z salda głównego i ostatnie 5 zł gracz otrzyma za pierwszy zakład na sporty wirtualne. Dodatkowo osoby, które zarejestrują się w TOTALbet z kodem promocyjnym otrzymają jeszcze 20 zł bonusu bez depozytu. Wystarczy, że freebety przeznaczysz na dowolne zakłady z kursem min. 2.00 i możesz je wypłacić.
 • Totolotek – aby otrzymać freebet bez depozytu w Totolotku konieczne jest użycie kodu promocyjnego po rejestracji konta. Wtedy gracz dostanie 25 zł darmowego zakładu. By móc go wypłacić należy obrócić nim 2 razy po kursie min. 2.00.
 • LVBET – w LVBET darmowy bonus wynosi 20 zł. Należy przejść przez pełną rejestrację i zaznaczyć tam opcję „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Bonus zostanie automatycznie dodany do konta. Będzie to premia w wysokości 1 zł z mnożnikiem x20. Trzeba ją aktywować stawiając kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50. Wygraną z kuponu można wypłacić.

Najlepszy bonus bukmacherski bez depozytu

Naszym zdaniem najlepszy bonus bukmacherski bez depozytu 2021 znaleźć można u bukmachera TOTALbet. Po pierwsze, w sumie można otrzymać aż 60 zł freebetów, czyli najwięcej spośród wszystkich bukmacherów. Po drugie, wystarczy je przeznaczyć na dowolne zakłady i można je wypłacić.

Najlepsze bonusy cashback 2021

To zdecydowanie popularniejszy bonus, jaki można znaleźć w ofertach powitalnych. Znajdziemy go u kilku bukmacherów, a jego wysokość może się wahać od 35 zł do nawet 1100 zł. Zakłady bez ryzyka znajdziemy w:

 • Fortunie – 600 zł
 • STS – 239 zł (z kodem promocyjnym)
 • forBET – 250 zł (z kodem promocyjnym)
 • eWinner – 115 zł (z kodem promocyjnym)
 • TOTALbet – 250 zł (z kodem promocyjnym)
 • Etoto – 1100 zł (z kodem promocyjnym)
 • PZBuk – 500 zł
 • Superbet – 1300 zł
 • BETFAN – 600 zł
 • LVBET – 333 zł
 • Fuksiarz 500 zł

Jak widać wybór jest spory. Skąd więc wiadomo, który jest najlepszy zakład bez ryzyka? Sprawdziliśmy warunki każdego z nich i wybraliśmy TOP 3 cashbacki na start:

 1. Fortuna – kolejny raz ten bukmacher plasuje się w czołówce. Bonus jest niemal najwyższy na rynku, a do tego wystarczy postawić go jeden raz bez wymogu kursowego czy liczby zdarzeń na kuponie.
 2. PZBuk – to co wyróżnia go spośród innych cashbacków to fakt, że gracz otrzyma zwrot za pierwszy przegrany kupon, a nie za pierwszy postawiony kupon. Otrzymany zwrot wystarczy obrócić jeden raz na kuponie z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.40
 3. eWinner – trzecie miejsce na podium przyznajemy gdyńskiemu bukmacherowi. Po pierwsze nie ma żadnych wymogów związanych z kuponem, za który można otrzymać zwrot (poza tym, że stawka musi być nie mniejsza niż 20 zł). Po drugie cashback trafia of razu na konto depozytowe i nie trzeba nim obracać.

Bonusy od depozytu – najlepsze oferty

Niemal wszyscy legalni bukmacherzy posiadają w ofertach bonusy od depozytu. Różnią się one pod względem wysokości, procentu od wpłaty, czy liczbie takich bonusów, bo często promocje te są dostępne również od drugiej czy trzeciej wpłaty. Jakie bonusy od depozytu znajdziemy u legalnych bukmacherów? Sprawdziliśmy:

 • STS – 100 % do 1200 zł od pierwszej wpłaty
 • Fortuna – 100 % do 2150 zł od drugiej wpłaty
 • forBET – 100% do 2000 zł + 200 zł MaxiZysk
 • eWinner – 50% do 500 zł od drugiej wpłaty
 • LVBET – 100% do 1500 zł od pierwszej wpłaty + 50% do 1500 zł od drugiej wpłaty
 • Superbet – 100% do 200 zł od pierwszej wpłaty
 • Noblebet – 100% do 1250 zł od pierwszej wpłaty + 50% do 1000 zł od drugiej wpłaty + 100% do 250 zł na virtuale i karcianki
 • TOTALbet – 100% do 5000 zł od pierwszej wpłaty
 • Totolotek – 100% do 500 zł od pierwszej wpłaty
 • BETFAN – 100 % do 1000 zł od drugiej wpłaty
 • BetX – 100% do 7777 zł od pierwszej wpłaty

Jak widać powyżej do wyboru jest mnóstwo różnych bonusów. Oczywiście najwyższe kwoty wydają się najatrakcyjniejsze, ale jeśli weźmiemy pod uwagę warunki obrotu, to oferta przestaje być już taka atrakcyjna. Dlatego przeanalizowaliśmy dokładnie każdy bonus, aby wybrać ten najlepszy.

Najlepszy bonus bukmacherski od depozytu

Naszym zdaniem najlepszym bonusem od depozytu jest ten oferowany przez STS. 1200 zł to nie najwyższa kwota spośród wszystkich bonusów bukmacherskich tego rodzaju oferowanych przez bukmacherów, ale warunki obrotu są korzystne. Wystarczy nim obrócić 3 razy po kursie min. 1.91.

Jak odebrać bonusy bukmacherskie?

Bonus bukmacherski jak go odebrać

Sposoby na odebranie bonusów bukmacherskich są różne u bukmacherów. Dlatego najłatwiej skorzystać z naszej strony, gdzie szczegółowo opisujemy promocje powitalne. Napisaliśmy artykuły o każdym bukmacherze, w których szczegółowo opisujemy jakie bonusy na start z kodem promocyjnym może otrzymać gracz i co zrobić, aby odebrać poszczególne bonusy. Niemniej jednak można wyróżnić kilka stałych etapów, które najprościej doprowadzą do najwyższych promocji powitalnych.

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego wybranego bukmachera z naszego linku. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie ominie cię żaden z bonusów powitalnych.
 2. Wypełnij dane w formularzu rejestracyjnym. Niemal wszyscy bukmacherzy posiadają opcję szybkiej rejestracji, dzięki czemu konto można założyć w dosłownie chwilę podając kilka danych. Jednak, aby otrzymać wszystkie bonusy bukmacherskie na start wymagane jest przez większość buków założenie konta stałego. Dlatego zalecamy od razu przejście pełnej rejestracji.
 3. Wpisz kod promocyjny podczas rejestracji. Jak wspominaliśmy wyżej, wiele bonusów na start można otrzymać tylko po wpisaniu kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym. Znajdź pole kodowe i wpisz w nie kod do wybranego bukmachera (wszystkie kody znajdziesz na naszej stronie).
 4. Wpłać pierwszy depozyt. Aby otrzymać większość bonusów powitalnych należy wpłacić depozyt na konto gracza. Sprawdź w wymogach wybranego bukmachera ile musi wynosić minimalna kwota wpłaty, aby skorzystać ze wszystkich bonusów. Oczywiście w przypadku bonusu bez depozytu nie jest konieczne wpłacanie środków.
 5. Postaw pierwszy kupon. Przygotuj swój pierwszy kupon, który spełni warunki wskazane przez bukmachera, by otrzymać bonus na start.

Z jakich bonusów najchętniej korzystają gracze?

Napisaliśmy jakie są plusy i minusy poszczególnych bonusów powitalnych i które z nich są naszym zdaniem najlepsze. Ale sprawdziliśmy też u samego źródła (czyli u polskich bukmacherów online), z których bonusów rzeczywiście najchętniej korzystają gracze. Zapytaliśmy o to przedstawicieli bukmacherów.

PZBuk – bonus cashback jest bardzo popularny wśród naszych graczy;

STS – najpopularniejsze bonusy wśród graczy to 100 % do 1200 zł oraz darmowy zakład (bonus bez depozytu); po tych bonusach jest zakład bez ryzyka; w dalszej kolejności pewne 20 zł na Betgames i sporty wirtualne;

forBET – gracze chętnie korzystają z bonusu od wpłaty 100 % do 2000 zł

Jak widać również bonus od wpłaty ma wielu zwolenników, mimo tego, że ma zwykle najbardziej wymagające warunki. Często jednak nie są one aż tak trudne do wykonania.

Darmowe bonusy bukmacherskie na start

Wybraliśmy już bukmachera z najlepszym bonusem bukmacherskim na start. Ale gorąco zachęcamy również do poznania ofert innych bukmacherów, których bonusy powitalne są również bardzo dobre. Poniżej opiszemy kilka z nich.

STS

Najpopularniejszy w Polsce bukmacher nie spoczywa na laurach. Dla nowych graczy przygotował bonus bez depozytu w wysokości 25 zł, zakład bez ryzyka do 239 zł (z kodem promocyjnym) oraz bonus od wpłaty 100 % do 1200 zł. Zakładu bez ryzyka nie trzeba obracać, ale konieczne jest wpisanie kodu promocyjnego podczas rejestracji, aby go otrzymać. Pozostałe bonusy mają wymagany trzykrotny obrót po kursie nie mniejszym niż 1.91. Dostępne są również cashbacki na sporty wirtualne i zakłady na gry karciane Betgames. Zdecydowanie polecamy graczom bonusy bukmacherskie STS.

forBET

U tego popularnego bukmachera znajdziemy bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 2000 zł. Po wpisaniu kodu promocyjnego gracz otrzyma również do 250 zł zakładu bez ryzyka. Od drugiej wpłaty przysługuje MaxiZysk do 200 zł. Cashback należy obrócić 4 razy po kursie min. 2.00. Z kolei bonus do 2000 zł należy aktywować obracając nimi jeden raz po kursie min. 2.00, a następnie obrócić dwa razy na kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem całkowitym 2.50 (kurs poj. 1.30). Bonus od drugiej wpłaty wystarczy aktywować obracając jeden raz na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. 1.40.

eWinner

Dosyć młody bukmacher proponuje graczom rejestrującym się z kodem promocyjnym zakład bez ryzyka do 115 zł oraz bonus od drugiej wpłaty 50% do 500 zł. Zwrot za przegrany zakład trafia na konto depozytowe i można go od razu wypłacić. To bardzo dobra opcja. Z kolei bonus od wpłaty trzeba obrócić sześć razy na kuponach z kursem min. 2.50.

TOTALbet

Kolejnym bukmacherem, którego chcielibyśmy wyróżnić jest TOTALbet. U tego buka otrzymamy jeden z najwyższych bonusów od wpłaty, który wynosi 100 % do 5000 zł. Są dwie opcje obrotu do wyboru: 4 razy na kuponach z 4 zdarzeniami lub 3 razy na kuponach z 5 zdarzeniami. W obu przypadkach min. kurs zdarzenia wynosi 1.25. Poza tym są jeszcze freebety do 40 zł za rejestrację konta i wykonanie kilku prostych zadań (pisaliśmy o tym wyżej). Do tego dodatkowe 20 zł bonusu bez depozytu, które dostępne są z kodem promocyjnym. Wszystkie freebety wystarczy aktywować obracając nimi jeden raz na kuponach z kursem min. 2.00. Po tym można je wypłacić. Jest też ekskluzywny zakład bez ryzyka do 250 zł, który również przyznawany jest za rejestrację z kodem.

PZBuk

Bonus powitalny PZBuk może wydawać się kiepski na tle innych, bo może wynieść maksymalnie 570 zł, ale warto przyjrzeć mu się bliżej. Po pierwsze gracze otrzymują za rejestrację zakład bez ryzyka do 500 zł. Jest on atrakcyjniejszy niż u innych buków, gdyż gracz otrzyma zwrot za pierwszy przegrany kupon, a nie pierwszy postawiony kupon. Do promocji zaliczają się kupony z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.40. Otrzymany zwrot wystarczy postawić jeden raz na kuponie z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. 1.40. Nowi gracze PZBuk, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym otrzymają też darmowy zakład w wysokości 20 zł. Aby go otrzymać wystarczy wpłacić min. 20 zł pierwszego depozytu, a po kilku minutach bonus zostanie dodany do konta. Można przeznaczyć go na dowolny kupon AKO z kursem poj. zdarzenia min. 1.40.

Ostatni bonus przeznaczony jest na zakłady na gry karciane. Wpłacając drugi depozyt po rejestracji gracz otrzyma 100 % bonusu do 50 zł. Należy nim obrócić wraz z depozytem 5 razy na kuponach z zakładami na gry karciane.

LVBET

Popularny w naszym kraju bukmacher, którego wybrało tysiące graczy również postarał się o ciekawy bonus powitalny. Od depozytów można otrzymać aż 3000 zł bonusów. Po pierwszej wpłacie 100% do 1500 zł, zaś po drugiej 50% do 1500 zł.

Minimalna wpłata uprawniająca do otrzymania pierwszego bonusu to 10 zł. Zatem gracz wpłaca pierwszy depozyt i otrzymuje bonus w wysokości 100% swojej wpłaty do kwoty 1500 zł. Bonus i depozyt trafiają na konto bonusowe. Następnie w ciągu 30 dni od przyznania bonusu gracz musi obrócić środkami bonusowymi (depozytem + bonusem) 4 razy po kursie min. 1.75.

Na innych zasadach działa bonus od drugiej wpłaty do 1500 zł. Po drugiej wpłacie gracz otrzymuje bonus w wysokości 1% depozytu z mnożnikiem x50. Następnie musi stworzyć kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50 (kurs poj. 1.25). Na kuponie należy wybrać mnożnik kursu x50. Wtedy gracz otrzyma pełen bonus. Aby móc wypłacić środki z kuponu z mnożnikiem należy obrócić depozytem 3 razy na kuponie z kursem min. 2.00.

Kolejnym bonusem jaki można otrzymać w LVBET jest zakład bez ryzyka do 333 zł. Można z niego skorzystać dopiero po wpłacie trzeciego depozytu min. 25 zł. Po zaznaczeniu opcji zakład bez ryzyka przy wpłacie środki zostaną zapisane na koncie bonusowym. Zostaną też powiększone o 1% wpłaty. Pierwszy zakład postawiony po trzeciej wpłacie będzie zakładem bez ryzyka. Musi on mieć kurs nie mniejszy niż 1.75. Gracz sam decyduje jaka będzie kwota zakładu. Jeśli zakład będzie przegrany gracz otrzyma zwrot stawki na konto bonusowe. Cashback podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie min. 1.75.

Jest również freebet od wpłaty przyznawany za rejestrację konta w LVBET z kodem promocyjnym. Wynosi on 30 zł i jest przyznawany za postawienie pierwszego kuponu AKO za min. 50 zł z kursem min. 1.75.

Dodatkowo nowi gracze LVBET mogą skorzystać z promocji, dzięki której przez 14 dni od rejestracji nie płacą podatku za zakłady.

Superbet

Większość bukmacherów stawia na wysoki bonus od wpłaty, inaczej jest w przypadku Superbetu. Bonus od depozytu to zaledwie 100 % do 200 zł. Jednak ma bardzo atrakcyjne warunki. Zatem gracz w ciągu 14 dni od rejestracji wpłaca min. 20 zł. Wtedy bukmacher przyzna bonus do 200 zł. Aby móc go wypłacić wystarczy obrócić nim jeden raz na kuponie z kursem min. 1.80. Dodatkowo rejestrując się przez nasz link można otrzymać dodatkowy freebet od wpłaty 35 zł. Po założeniu konta należy wpłacić min. 50 zł. Wtedy do konta bonusowego zostanie przyznany freebet. Można go wykorzystać na dowolne zakłady przedmeczowe lub live. Aby móc wypłacić ten bonus wystarczy jeden obrót po kursie min. 1.60. Jest też bonus 20 zł za założenie aplikacji.

Ostatnim bonusem bukmacherskim na start w Superbet jest zakład bez ryzyka. Działa on jednak nieco inaczej niż u innych buków. Jest on uruchamiany po pierwszym depozycie. Przez siedem dni gracz typuje zakłady, a bukmacher zlicza sumy stawek przegranych zakładów. Następnie gracz otrzymuje zwrot za przegrane zakłady do 1300 zł. Zwrot podlega warunkom obrotu. Należy to zrobić 2 razy na kuponach z kursem min. 1.80.

Noblebet

Wszystkie bonusy Noblebet są przyznawane w oparciu o wpłaty. Od pierwszego depozytu można otrzymać 100 % do 1250 zł (min. wpłata 10 zł). Aby móc wypłacić środki z bonusu należy obrócić depozytem i bonusem 4 razy na kuponach z kursem min. 1.85. Od drugiej wpłaty można otrzymać bonus 50% do 1000 zł. Wtedy gracz otrzymuje bonus w wysokości 5% swojej wpłaty. Aby go aktywować należy postawić kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 3.00 i zaznaczyć opcję bonusu z mnożnikiem x10. Wtedy otrzymasz bonus do 1250 zł. Aby móc wypłacić drugi depozyt należy obrócić nim 4 razy po kursie min. 1.85.

Przy wpłacie trzeciego depozytu można zgarnąć kolejny bonus – 100 % do 250 zł na sporty wirtualne i gry karciane. Jest on przyznawany od razu po wpłacie. Aby móc wypłacić środki należy obrócić nimi 5 razy na sportach wirtualnych lub grach karcianych.

Rejestracja z kodem promocyjnym umożliwia również otrzymanie freebetu od pierwszej wpłaty 35 zł. Należy wpłacić pierwszy depozyt 50 zł i postawić pierwszy kupon za tę kwotę z kursem min. 1.85.

Dodatkowo Noblebet oferuje też 20 zł bonusu za pierwszy zakład w aplikacji i 30 dni gry bez podatku po rejestracji.

Totolotek

Nowi gracze mogą otrzymać na start w Totolotku do 525 zł w bonusach. Na początek bonus bez depozytu 25 zł. Aby go otrzymać, należy po rejestracji wpisać w odpowiednie miejsce kod promocyjny Totolotek. Freebet należy obrócić dwa razy na kuponach z kursem min. 2.00. Następnym bonusem jest ten od pierwszej wpłaty i może wynieść maksymalnie 500 zł. Aby go otrzymać trzeba wpłacić min. 20 zł. Do konta bonusowe automatycznie zostanie dodany bonus 100 %. By go wypłacić należy obrócić bonusem i depozytem 3 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.35. Wszystkie bonusy dostępne są dla graczy, którzy zweryfikują swoje konto wysyłając skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości.

BETFAN

Na dwa bonusy powitalne mogą liczyć nowi gracze BETFAN. Pierwszym jest zakład bez ryzyka do 600 zł. To najwyższy taki bonus oferowany przez bukmacherów. Należy wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł i postawić za kwotę wpłaty pierwszy zakład. Jeśli będzie przegrany bukmacher zwróci stawkę do 600 zł. Otrzymanym bonusem należy obrócić przed wypłata jeden raz na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem min. kuponu 3.80.

Drugą promocją powitalną jest klasyczny bonus od wpłaty. W przypadku BETFAN dotyczy to drugiego depozytu i jest to bonus 100 % do 1000 zł. Minimalny depozyt uprawniający do promocji to 100 zł. Na początek trzeba odblokować bonus należy obrócić jeden raz depozytem na kuponie z kursem min. 2.50. Z kolei aby wypłacić bonus trzeba obrócić nim 3 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50.

Etoto

Bukmacher dobrze znany polskim graczom, gdyż na rynku działa od wielu lat. Postawił tylko na jeden bonus, ale bardzo atrakcyjny. W Etoto można otrzymać cashback 50 % do 1000 zł, a z kodem bonusowym nawet 1100 zł zwrotu. Wystarczy po rejestracji postawić kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.25. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki do 1100 zł.

BetX

Jeden z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku. Z początku wydawało się, że oferta będzie kiepska, ale z każdym miesiącem było coraz lepiej. Co do bonusu powitalnego to w BetX można otrzymać najwyższy na rynku bonus od depozytu aż do 7777 zł. Minimalna wpłata uprawniająca do skorzystania z bonusu to 10 zł. Gracz będzie nabywał prawo do bonusu w czterech krokach, po każdym z nich uwolni 25% bonusu. W sumie depozyt należy obrócić 4 razy, na kuponach z min. 4 zdarzeniami i kursem poj. nie mniejszym niż 1.25. Po każdym obrocie zostanie uwolnione 25 % bonusu. Na dokonanie obrotu gracz ma 60 dni.

W ofercie BetX jest również freebet od wpłaty do 50 zł. Po rejestracji konta w BetX gracz wpłaca pierwszy depozyt min. 10 zł, następnie obraca kwotą depozytu i otrzymuje bonus równy kwocie pierwszej wpłaty maksymalnie do 50 zł.

Fuksiarz

Najmłodszy na rynku bukmacher zaproponował na start cashback 50 % do 500 zł. Promocja dotyczy pierwszego postawionego po rejestracji zakładu za stawkę nie mniejszą niż 20 zł. Muszą znaleźć się na nim min. 2 zdarzenia, każde z kursem min. 1.20. Jeśli będzie przegrany bukmacher zwróci 50 % stawki do 500 zł. Otrzymanego cashbacku nie trzeba obracać.

Czy warto korzystać z bonusów bukmacherskich?

Naszym zdaniem zdecydowanie TAK. Można mieć co prawda wątpliwości co do bonusu od wpłaty, który mimo tego, że może sięgać kilku tysięcy złotych ma jednak dosyć wymagające warunki do spełnienia. Jednak zakład bez ryzyka czy freebet to świetne opcje dla graczy. Jeden pozwala odzyskać wpłaconą stawkę, nawet do kilkuset złotych, zaś drugi nie wymaga od nas wpłacania żadnych środków. Zalecamy jednak przed skorzystaniem z bonusów bukmacherskich szczegółowo zapoznać się z ich warunkami. Wtedy nic nas nie zaskoczy i będziemy wiedzieli jak postępować, by w pełni je wykorzystać.

FAQ

Jaki jest najlepszy bonus bukmacherski 2021?

Najlepszy bonus bukmacherski na start to bonus Fortuny. Nowy gracz może otrzymać aż 2770 zł na grę. W skład oferty powitalnej wchodzi: bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. Tak wysoki bonus można otrzymać rejestrując się z kodem promocyjnym.

Jaki jest najlepszy bonus bez depozytu?

Naszym zdaniem najlepszym bonusem bez depozytu jest freebet TOTALbet. Nowi gracze rejestrujący się z kodem promocyjnym mogą otrzymać aż 60 zł bez depozytu. 20 zł za użycie kodu, 20 zł za pełną rejestracje i 4x po 5 zł za drobne działania.

Jaki jest najlepszy zakład bez ryzyka?

Najlepszym zakładem bez ryzyka jest cashback Fortuna. Jego wysokość po rejestracji z kodem wynosi 600 zł. Ma również bardzo dobre warunki obrotu, gdyż otrzymany zwrot wystarczy obrócić jeden raz po dowolnym kursie.

Jaki jest najlepszy bonus od depozytu?

Najlepszym bonusem od depozytu jest bonus STS. Wynosi on 100% do 1200 zł. Gracz nie ma limitu czasowego na dokonanie obrotu tym bonusem, a obrócić należy tylko 3 razy po kursie min. 1.91.

Jak otrzymać darmowy bonus bukmacherski?

Aby otrzymać darmowy zakład bukmacherski należy założyć konto u bukmachera. Konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Aby mieć pewność otrzymania najwyższych bonusów polecamy wpisać kod promocyjny. Część bukmacherów przyznaje darmowy bonus bukmacherski za samą rejestrację, są to: Fortuna, STS, TOTALbet, LVBET i Totolotek. Można go wykorzystać na dowolnie wybrane zakłady.